news 4.0: спецвипуск – Ukrainian cluster week

З 26 по 28 квітня в Україні пройде міжнародна онлайн-конференція Ukrainian Cluster Week 2021. Метою заходу є підготовка українських промислових та хайтек кластерів до міжнародної співпраці та виходу на експорт. Програма включає презентації більше 20 провідних експертів з 10 країн світу, панельні дискусії та B2B зустрічі.

Головні теми конференції по днях:

  • 26 квітня – Кластерна політика в країнах ЄС та Східного Партнерства.
  • 27 квітня – Діджиталізація промислових МСП.
  • 28 квітня – Розвиток індустріальних екосистем.

Серед спікерів – провідні експерти з Єврокомісії, країн – Голландії, Бельгії, Австрії, Франції, Німеччини, Литви, Білорусії, Грузії та Азербайджану. Українська сторона буде представлена в презентаціях кластерами ІАМ з Запоріжжя та Харкова, Морським кластером України, Українським кластером автомобільної галузі та мобільності, самої асоціації АППАУ та експертів платформи Industry4Ukraine. Можливості короткого представлення (speed dating) є й для багатьох інших кластерів (перелік уточняється).

АППАУ ставить також завдання консолідації українських кластерів навколо пріоритетних питань міжнародної співпраці з ЄС та країнами Східного партнерства. Україна на сьогодні ще немає узгоджених кластерних політик національного рівня, а підтримка центрального уряду та регіональних влад є мінімальною. Тим більш важливим та цікавим буде обмін досвідом з іншими країнами.

Захід реалізується в рамках проєкту ClusteRISE, який підтримується урядом Німеччини через GIZ Ukraine.

Участь в заході безкоштовна – запрошуємо!

Більше деталей та реєстрація на сайті: https://industry4ukraine.net/clusterweek

© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.