news 4.0: страт сесія Industry4Ukraine | події жовтня | запуск програм IIoT

Вересень вже позаду, в нас було чимало цікавих подій в розвитку Індустрії 4.0, але попереду не менш цікаві та важливо. В цьому випуску Вашій увазі пропонується анонс найгарячіших подій жовтня.

Політики та стратегії в сфері Індустрії 4.0

Один раз на рік платформа Industry4Ukraine збирає своїх policy-makers та активістів на стратегічну сесію, щоб розглянути поточний стан проектів й виробити плани на наступний період. Цього року зібрання учасників пройде в міксованому режимі офлайн-онлайн 6 жовтня. Активісти розглянуть плани по 4 ключовим напрямам розвитку платформи: діджиталізації промисловості, смарт-спеціалізації, сталої індустрії та кластерного розвитку. Детальна програма та реєстрація – за посиланням.

До цього заходу АППАУ підготувала свій огляд поточного стану платформи – головних здобутків та викликів зростання.

Міжнародні та українські події Індустрії 4.0.

Наступні події плануються на жовтень для спільноти від АППАУ та наших партнерів:

  • 6 жовтня стратегічна сесія платформи Industry4Ukraine.
  • 12 жовтня – круглий стіл в Харкові “Взаємодія бізнесу та університетів в Індустрії 4.0” (програма в підготовці).
  • 20 жовтня – внутрішній мітап АППАУ: створення РГ по робототехніці.
  • 26-28 жовтня – міжнародна виставка – форум по цифровим технологіям в управлінні активами “Asset Performance 4.0 (Антверпен, Бельгія).

Між тим, ми фіксуємо 2 важливі події, які відбулись в кінці вересня в Україні.

Провідний розробник та інтегратор Індустрії 4.0 IT-Enterprise анонсував партнерську програму IntegrateIT, яка ставить на меті створення технологічної екосистеми ІІоТ. Пропозиції IT-Enterprise орієнтовані на системних інтеграторів АСУТП - ІТ, інсталяторів, машинобудівників інжинірингові компанії й розраховані на швидке (low code / no code) створення десятків різноманітних apps в сферах горизонтальної та вертикальної інтеграції виробництв, обслуговування, а також керування життєвим циклом продукту (PLM).

Інший розробник, україно-американська компанія Waites також демонструвала 27 вересня свої повні рішення IIoT в сфері предиктивного обслуговування (PdM). Детальна інформація – тут. Waites вже реалізував свої системи в таких всесвітньо відомих компаніях як Amazon, Nike, Tesla, DHL й десятків інших, й сьогодні пропонує свої рішення для українських підприємств.

Програма EIF (Export - Internationalization - Fundraising)

30 вереснявідбувсямітаппрограми EU4Digital понапрямудіджиталізаціїМСП (європейськапрограма I4MS). В заході прийняли участь 12 представників групи нашої EIF, а також виступив ген. Директор АППАУ Юрчак О.В., який представив результати роботи АППАУ як контактної точки програми I4MS.

Зокрема, в рамках події обговорювались нові можливості для українських інноваторів та МСП в рамках європейської програми I4MS. Мова про кращий нетворкинг на платформі I4MS, брокеридж, доступ до бази відкритих колів, доступ до технологічних спільнот тощо. Якщо вас зацікавила участь в подібних програмах, приєднуйтесь до нашої програми EIF.

АППАУ продовжує просувати свої напрацювання по фандрейзингу національних та регіональних проектів Індустрії 4.0 (див - “Донорам). АППАУ пропонує державним органам, Центрам 4.0, іншим регіональним та галузевим партнерам стати “спів-власниками” цих заявок й активно просувати ці проекти в своєму секторі. Звертайтесь на info@appau.org.ua

Новини інноваторів Індустрії 4.0 – одним рядком


© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.