news 4.0: вебінар по ВІМ | новини EIF | форум системної інтеграції пром АСУ

Новости

Все новости

До Вашої уваги – останні новини Індустрії 4.0

Політики та стратегії у сфері Індустрії 4.0

Стандарти та кращі практики системної інтеграції в промислових АСУ й де в них Україна – головна тема форуму промислових замовників та інтеграторів АСУТП – IТ 13–14 липня. Зокрема, серед стандартів буде розглянуті практики CSIA – американської асоціації системних інтеграторів. Форум відбудеться в режимі онлайн, реєстрація безкоштовна.

Програма експорту, інтернаціоналізації та фандрейзингу EIF

АППАУ продовжує гуртувати партнерів в рамках програми EIF, метою якої є інтернаціоналізація українських інноваторів індустрії 4.0 та покращення їх інноваційних спроможностей. На цьому тижні чергова заявка вийшла від 1-го українського консорціуму в складі Інтерпайп, IT-Enterprise та 482. Solutions.

Раніше ми повідомляли, що перша перемога в цій програмі отримана в проекті BOWI – КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав грант в 100 тис євро для розвитку своїх послуг як Digital Innovation Hub. АППАУ закликає технічних експертів та учасників ринку нарощувати щомісячну кількість подач грантових заявок – сьогодні ефективність цієї подачі в сфері Індустрії 4.0 становить “1 з 20 можливих”.

Міжнародні та українські події Індустрії 4.0.

Сьогодні 1 липня, в 16:00 відбудеться вебінар на тему “ВІМ в промисловості – стан та перспективи розвитку в Україні”. В дискусії візьмуть участь провідні експерти та фахівці ХНУМГ iм. О.М. Бекетова (м. Харків), PM GROUP ACADEMY, ГС "Білдіт Юкрейн", представництва Leica в Україні, а також Полтавського ГЗК. Реєстрація за посиланням.

Новини інноваторів Індустрії 4.0 – одним рядком

© Copyright, 2021, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.