NFC-мітки від SATO — оптимальний засіб захисту від підробок

Компанія SATO — світовий лідер у сфері рішень для автоматичної ідентифікації (технології, яка поєднує людей, товари та інформацію) — презентує новетехнічне рішення для кодування NFC/ВЧ RFID міток з NiceLabel

 

Фото: Ліки з міткою NFC можна перевірити на льоту, скануючи її за допомогою смартфону

SATO Holdings Corporation оголосила про те, що її 4-дюймові настільні RFID-принтери CT4-LX і промислові RFID-принтери CL4NX Plus тепер можуть кодувати та друкувати наліпки на високій частоті 13,56 МГц, використовуючи команди формату обміну даними HF і NFC (NDEF2) програмного забезпечення NiceLabel. Це відкриває доступ до інноваційних застосунків для керування запасами товарів, відстеження ланцюжків доставки, захисту бренду та поліпшення споживчих властивостей у сферах виробництва одягу, охорони здоров'я, а також в електроніці й автомобілебудуванні. Це дозволяє створювати інноваційні застосунки для контролю складських запасів товарів, спостереження за їхнім рухом, захисту товарного знака. Про актуальність даного технічного рішення для багатьох галузей промисловості та життєзабезпечення, особливо фармацевтики й автомобільної промисловості, можна навіть не говорити.

Згідно зі звітами, на частку підроблених медичних препаратів припадає 10% світового ринку, у деяких країнах цей показник доходить до 30%. Грамотно реалізована технологія впровадження NFC-міток дозволить споживачам простежити весь шлях медичного препарату — від заводу до аптеки. 

Для виробників автомобільних запчастин і електронних компонентів NFC також є оптимальним засобом захисту від підробок. Справжність деталей з маркуванням може бути підтверджена протягом усього ланцюжка поставок.

NFC-мітки не пошкоджуються від потрапляння на них рідини, тому вони відмінно підходять для відстеження ланцюжків поставок інструменту й обладнання, які зберігаються на відкритому повітрі, наприклад на будівельних майданчиках. Оператор може довідатися про статус будь-якого товару за допомогою смартфону. NFC-мітки також використовуються для перевірки безпеки та продуктивності критично важливих об'єктів інфраструктури, таких як електролічильники.

Виробництво контрафактного одягу та взуття веде до величезних неприємних фінансових наслідків для власників брендів, а також негативно позначається на іміджі компаній. Системи ідентифікації, що використовують вбудовані NFC-мітки, забезпечать зручний доступ для користувача, надаючи всю інформацію про товар прямо на екрані смартфону.

 

 Для одержання більш докладної інформації зв'яжитеся з представником SATO у вашому регіоні.

 

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.