Інформація щодо перенесення виставок в МВЦ на весну 2021 року

ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕСНОЮ 2021 РОКУ

На жаль, вимушені повідомити вам, що комплекс виставок з безпеки і оборони "Зброя та безпека", "Авіасвіт-ХХІ", "Технології захисту/ПожТех" та Expert Security не відбудуться в раніше анонсовані терміни у жовтні 2020.

Таке рішення було прийнято 25.09.2020 під час наради в Мінекономрозвитку, що відбулася з представниками органів виконавчої влади, керівниками підприємств, установ, організацій авіакосмічного, оборонного та безпекового сектору. Детальніше з текстом рішення Ви можете ознайомитись за посиланням:

За результатами наради було запропоновано опрацювати перенесення строків проведення Міжнародної виставки «Зброя та безпека» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ».

У згаданому листі йдеться про виставки "Зброя та безпека" і "Авіасвіт-ХХІ", проте виставки Expert Security і "Технології захисту/ПожТех" проводяться у комплексі із вищезазначеними виставками, формуючи єдиний великий виставковий захід, що дає можливість на одному майданчику ознайомитися із усіма новинками ринку безпеки і оборони. Саме тому ми прийняли рішення не проводити ці дві виставки окремо, адже у нас спільна аудиторія, і це дає унікальну можливість для учасників показати свою продукцію якомога ширшому колу потенційних клієнтів.

Зі свого боку хочемо запевнити, що для нас це така сама несподіванка, як і для Вас. Усі підготовчі роботи перебували на завершальному етапі, ми знаходилися у стані повної бойової готовності, а у цей час по всій Україні проводяться масові бізнесові та розважальні заходи, в тому числі і виставки, починаючи з липня.

Сподіваємось на Ваше розуміння і пропонуємо Вам внести корективи у свої графіки та зустрітися на тому ж майданчику, але у інші строки (попередньо 27-30 квітня 2021 року).

Також хочемо зауважити: якщо Ви вже маєте оформлений вхідний квиток, вам не потрібно робити жодних додаткових дій. Після призначення нових дат заходу всі квитки будуть автоматично перевипущені та надіслані повторно.

Зустрінемось вже незабаром!


МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР

м. Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна»

тел.: +38 (044) 201-11-63, e-mail: zbroya@iec-expo.com.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.