Німецько-український агрополітичний діалог – шлях до збереження українських лісів

В інституті економічних досліджень на політичних консультацій 18 вересня 2018 року у приміщенні Торгово-промислової палати України відбулася нарада «Національна інвентаризація лісів – внесок лісової політики у покращення громадського сприйняття лісокористування».

Учасників наради привітали: Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції, Міхаель Штюбген, парламентський Держсекретар при Федеральному міністрі продовольства та сільського господарства Німеччина, Володимир Бондар, заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України та Василь Холуйко, заступник Міністра екології та природних ресурсів України.

Велику зацікавленість присутніх викликали тематичні доповіді щодо підходів до інвентаризації лісів:

-          Гайно Поллей, заступник керівника тюнер-Інституту екосистем лісу «Федеральна інвентаризація лісу в громадській дискусії щодо лісової політики в Німеччині»;

-          Віталій Сторожук, керівник Національної інвентаризації лісів України «Стан підготовки до Національної інвентаризації лісів в Україні: законодавчі регулювання, організація та фінансування, методологічні засади».

Доповіді викликали багато запитань у присутніх фахівців.

Потім відбулася подіум на дискусія, яку провів Фолькер Зассе, керівник проекту «Німецько-український агро політичний діалог». У дискусії прийняли участь В. Сторожук, Г. Поллей, Д. Карабчук, спеціаліст з питань лісового господарства WWF в Україні, О. Гаврилюк, заступник директора департаменту – начальник відділу землеустрою Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру та В. Полуйко.

Питання національної інвентаризації лісів дуже нагальне для України. Повністю інвентаризована наразі лише їх частина. Державні органи надалі будуть приділяти цьму питанню значну увагу. Задача державниї органів нарахі реанімуватиь процес, розпочатий у 2002 році та призупинений українською стороною у 2007 році шляхом зупинки фінансування проекту. У номері № 2017-3 детально викладено ключові попозиції сторін та обгрунтовано подальші дії. Із статею можна ознайомитись за посиланням http://www.informdom.com/derevoobrabotka/2017/3/nacionalnaya-inventarizaciya-lesov-zametki-posle-seminara.html 

 

 

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.