НОВІ МОЖЛИВОСТІ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ТОКАРНОЇ ОБРОБКИ: ТОКАРНИЙ ЦЕНТР CLX 350 ВІД КОМПАНІЇ DMG MORI

DMG MORI є світовим лідером у галузі верстатобудування та пропонує високоточне обладнання для токарної та фрезерної обробки, включаючи технології 5-осьового одночасного фрезерування та комплексної токарно-фрезерної обробки, верстати для лазерної та ультразвукової обробки, а також інноваційне обладнання для адитивного виробництва.

Компанія, яка є технологічним лідером з унікальним досвідом та компетенціями у міжнародній індустрії промислового виробництва, пропонує інноваційні технологічні рішення для аерокосмічної промисловості, автомобілебудування, медичної промисловості та для виробництва штампів та прес-форм.

Компанія «СмартУкрСервіс», як офіційний представник DMG MORI на території України, відкриває новий стандарт у токарній обробці – компактний, стабільний, високоточний та продуктивний токарний центр CLX 350 з широким вибором варіантів оснащення.

Серед особливостей верстатів серії CLX слід відзначити модульну конструкцію з широким вибором опцій (як програмних, так і конструктивних), що дозволяє підібрати конфігурацію верстата під конкретні завдання. І все це за привабливою ціною обладнання. Токарний центр CLX 350 є ідеальним рішенням початкового рівня для токарної обробки, поєднуючи в собі високу продуктивність і повний спектр технологічних можливостей обладнання DMG MORI.

У стандартній комплектації CLX 350 відрізняється компактністю та великою робочою зоною для обробки широкого асортименту найрізноманітніших деталей: на площі установки менше 5 м² можливе оброблення пруткових заготовок діаметром 65 мм. Максимальний діаметр точіння на верстаті CLX 350 становить 320 мм, а величина ходу по осях: 242,5 мм по осі X та 580 мм по осі Z. Опціональна вісь Y з можливістю переміщення +/- 40 мм забезпечує більш якісне фрезерування – наприклад, для комплексної обробки бічних поверхонь.

Висока точність позиціонування по осям X та Y забезпечена прямими вимірювальними системами. Револьверна головка VDI 30 оснащена дванадцятьма інструментальними позиціями (оснащення приводним інструментом можливе як опція). Завдяки своїм характеристикам CLX 350 є економічним та високопродуктивним токарним центром для широкого спектру завдань.

Високодинамічний шпиндель зі швидкістю обертання 5000 об/хв гарантує точність при обробці складних та високоякісних деталей. Конструкція лабіринтного ущільнення та система охолодження стисненим повітрям захищають від попадання МОР, що забезпечує високу продуктивність та продовжує термін експлуатації. Висока точність і відмінна якість поверхні досягаються в результаті оснащення верстата КГП з класом допуску IT 1. Обробка зі зворотного боку та повна обробка складних заготовок можлива завдяки контршпинделю, інтегрованому шпинделю-двигуну зі швидкістю 5 000 об/хв, потужністю 16,2 кВт і обертовим моментом 62 Нм. Новий стандарт багатофункціональної токарної обробки складних деталей.

Компактна та стійка конструкція забезпечує верстату не тільки максимальну жорсткість на граничних режимах обробки, але й оптимальне відведення стружки. Як опція в задній частині верстата встановлюється транспортер стружки, що значно спрощує очищення.

Панель управління SLIMline з 19-дюймовим мультисенсорним екраном відрізняється продуманою ергономікою та компактними розмірами, а також можливістю вибору системи ЧПУ: SIEMENS або FANUC. ЧПУ SIEMENS – це простота та зручність управління з розширеними можливостями моделювання та системою ShopTurn для швидкого програмування на верстаті без помилок та зайвих складнощів. Система FANUC забезпечує 3D-моделювання та простоту креслення контурів. Іншим варіантом полегшити роботу на верстаті CLX 350 є технологічні цикли DMG MORI, включаючи цикл моніторингу інструменту «Easy Tool Monitoring».

Токарний центр CLX 350 від DMG MORI відкриває замовникам весь діапазон технологічних можливостей, який необхідний щоб відповідати вимогам виробництва майбутнього.


З питань придбання та сервісної підтримки обладнання DMG MORI на території України ви можете звернутися до ексклюзивного локального партнера DMG MORI – компанії «СмартУкрСервіс»:
+38 (067) 457-57-28 (головний офіс)
+38 (099) 420-00-99 (технічна підтримка)
service@ssukr.pro
https://ssukr.pro

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.