Нові розточувальні оправки серії MW від BIG KAISER

 

BIG KAISER, світовий лідер у галузі преміальних високоточних інструментальних систем та рішень для металообробної промисловості, випустив дві нові чорнові розточувальні оправки MW з карбіду. Вони забезпечують набагато точнішу обробку, ніж альтернативні сталеві.

Звичайні циліндричні розточувальні оправки, як правило, виготовляються зі сталі. Їхнім основним недоліком є вигин. Стійкість оправок з карбіду, щільність якого в чотири рази вища за щільність сталі, підвищується більш ніж у 16 разів, завдяки чому значно знижується їх вібрація. Це дозволяє підвищити швидкість чорнової обробки.

Використання карбіду замість сталі продовжує і термін служби ріжучих інструментів, оскільки зменшується биття та зношування. Зрештою підвищується якість поверхні.

«Твердосплавні антивібраційні розточувальні оправки дуже важливі для використання на верстатах з ЧПУ, оскільки дозволяють вирішити проблему точності та стабільності обробки, – зазначив Джампаоло Роккателло, директор з продажу та маркетингу в Європі компанії BIG KAISER, – дві нові розточувальні оправки дозволяють нашим клієнтам повною мірою скористатися перевагами, які надає твердосплавний інструмент».

Розточувальні оправки MW серії BIG KAISER 319 SW, оснащені змінними пластинами і прямим хвостовиком для малих діаметрів призначені для чорнового розточування. Вони підходять для обробки наскрізних отворів діаметром від 16 до 21 мм, але не можуть бути використані для виконання глухих отворів. Розточувальні оправки MW серії BIG KAISER 319 SW, вже доступні для замовлення.

Також рекомендуємо до ознайомлення:

Миниатюрный гидравлический патрон для шпинделей HSK-E25

Поведение держателя горячей посадки при высокоскоростной металлообработке 

 

 

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.