Нове рішення для шпиндельних приводів від R+W Antriebselemente

Працюючи на високих швидкостях до муфті пред'являються особливі вимоги, оскільки неточна передача обертального руху негативно позначається на динаміці та ефективності системи. Для забезпечення точної передачі обертального руху потрібний високий ступінь контакту.

Крім того, зчеплення для високих швидкостей повинне витримувати великі навантаження, що виникають внаслідок великого прискорення. Для забезпечення надійної роботи також важливо враховувати свободу обертання шпинделя та зносостійкість еластомеру.


Зчеплення для високих швидкостей

Високошвидкісна муфта SP6 від R+W Antriebselemente Wörth — це сучасне високопродуктивне рішення для шпиндельних приводів та інших високошвидкісних пристроїв.

Вона виготовлена з високоміцного алюмінію або сталі та зносостійкого еластомеру ТПУ, що робить його особливо міцним. Завдяки кільцю з еластомеру гаситься вібрація, але при цьому немає люфту. Робота без люфту забезпечується попереднім стиском еластомірного обода. Дві прецизійно оброблені втулки із затискними конусами та увігнутими захватами забезпечують високу концентричність.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.