Ondeu Expo 2023. Ключова індустріальна виставка в Казахстані

https://www.kmfexpo.kz

З 10 по 12 травня 2023 року в м. Астана в Міжнародному виставковому центрі «EXPO» відбудеться головна  подія  індустрії Казахстану – Міжнародна виставка обробної промисловості Ondeu Expo.

На ній будуть представлено  300 компаній-експонентів з 18 країн світу.

Казахстанські та міжнародні компанії презентують новинки обладнання та технологій обробної промисловості: машинобудування, металообробки, сільськогосподарської, комерційної та спеціальної техніки, хімічної промисловості, водної індустрії, гірничо-металургійного комплексу, будівельної індустрії, інженерної інфраструктури, житлово-комунального господарства та ін.

Крім того, експозицію виставки доповнить насичена ділова програма. Протягом трьох днів на майданчику Kazakhstan Industry Week відбудуться:

  • Біржа субконтрактів.
  • Міжнародна конференція «Інноваційні технології в металообробці».
  • Конференція «Хімічна промисловість Казахстану. Перспектива розвитку».
  • Конференція з питань модернізації та розвитку житлово-комунального сектора й інженерної інфраструктури міст.
  • Республіканська нарада по проблемних питаннях і перспективах розвитку систем водопостачання та водовідведения населених пунктів.
  • Сесія «Цифрова трансформація промисловості».

Ключовою подією ділової частини стане XI Форум машинобудівників Казахстану, що є головним діалоговим майданчиком для системного рішення актуальних питань машинобудівної галузі.

За попередніми даними,   захід  планують відвідати понад 3000 фахівців, у тому числі керівники промислових підприємств, споживачі продукції обробної промисловості, інженери та технологи, представники малого і середнього бізнесу, державних органів і галузевих асоціацій.

Організаторами заходу виступають Міністерство індустрії та інфраструктурного розвитку Республіки Казахстан, Союз машинобудівників Казахстану та Виставкова компанія « Астана-Експо КС».

Вхід на виставку Kazakhstan Industry Week можливий тільки при пред’явленні бейджа/QR-коду, який можна одержати безкоштовно, увівши промокод KIW_PROMO при онлайн-реєстрації.

Реєстрація відбувається за посиланням.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.