Підйомно-транспортне, складське обладнання - для усіх зацікавлених користувачів на виставці Промфорум

Новости

Все новости

На шляху до людини товари щодня проходять довгими логістичними ланцюжками - від виробництва до місць продажу. Це постійний рух зі складу на склад, який вимагає вдосконалення складських процесів та складського обладнання. Навантажувачі, підйомні механізми, компактна мобільна вантажопідйомна техніка, транспортери та інше обладнання розвивається з кожним роком. Цей розвиток стосується як загальних характеристик - вантажопідйомність, автономність, маневреність і мобільність, термін служби, ремонтопридатність і вартість утримання, так і глобальних тенденцій - екологічності, ергономічності та іншого.

В рамках виставки «ХХ Міжнародний промисловий форум» на стендах учасників будуть представлені різні види складської, навантажувальної техніки, комплектуючих та супутніх матеріалів: крани мостові, однобалкові, двобалкові, підвісні, козлові, консольні, кран‑балки, канатні дороги, кабельні барабани, візки, траверси, талі електричні, візки грейферні, захвати, стропи, ремені, захоплювальні пристрої, кабіни, шківи, електроприводи, ланцюги, такелаж, колеса і ролики для всіх видів робіт.

У вас буде можливість побачити все сучасне обладнання для складського господарства, простежити тенденції і напрацювання в цій індустрії, які будуть представлені провідними компаніями цієї галузі:
КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД ПІДЙОМНО‑ТРАНСПОРТНОГО ОБЛАДНАННЯ, ЗАВОД КРАНКОМПЛЕКТ, ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЗАВОД ПІДЙОМНО‑ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ПІДЙОМНО‑ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКУВАННЯ, ПІДПРИЄМСТВО СТРУМОПІДВОДУ ТА ЕЛЕКТРОПРИВОДУ, ПРОМТЕХКОНСТРУКЦІЯ, ПЕВАГ УКРАЇНА,  СKIФ ІНВЕСТ, СКЛАДСЬКА ТЕХНІКА, СНБ КОМПАНІ, ТЕКМАН, ЄВРОТЕХ, КОНЕКРЕЙНС УКРАЇНА та інші.

XX МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ-2021 відбудеться з 16 по 19 листопада 2021 року в павільйонах 2, 3 (вхід 3-А, 3-С) Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро “Лівобережна”).

Час роботи виставки:
16 листопада 10:00-18:00
17 листопада 10:00-18:00
18 листопада 10:00-18:00
19 листопада 10:00-16:00

З більш детальною інформацією щодо заходів ділової програми, списку учасників тощо можна ознайомитися на офіційному сайти: https://www.iec-expo.com.ua 

Довідки за телефонами: +38(044) 201-11-58 або e-mail: 2018@iec-expo.com.ua 

Більш детальну інформацію і посилання на обов'язкову онлайн-реєстрацію можна знайти на
нашому офіційному сайті і сторінках у соцмережах:

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.