Перевірено Газпромом: 100% відновлюваної енергетики - невідворотні!

СISOLAR 2021 | IB Energy Storage 2021 | PVUA 2021

Вітаємо з гарними перспективами на тлі суперечливих новин!

Схоже що риторика, яка останні два роки звучала в Україні стосовно зеленої генерації, стала головною тезою у інформаційній кампанії проти відновлюваної енергетики у Європі та на глобальному рівні.

Теза проста: які б проблеми не виникали у енергетичній галузі — у всьому треба звинувачувати “зелених”. Ціла низка експертів, окупувавши сторінки провідних медіа, наперебій прогнозують глобальну енергетичну кризу, яка накриє Європу, Китай і США вже наступного року. “Через надмірне захоплення відновлюваною енергетикою у Європі скоротилось видобування вугілля та закрились атомні електростанції...” - пише один із таких аналітиків на початку жовтня. “Ціни на вугілля та мазут ростуть, тому що сонячні станції та вітрогенерація не змогла покрити потреби у електроенергії у Європі”, - зробив висновки інший.

Але вся ця ситуація - це яскрава та ефектна (напередодні опалювального сезону) презентація Північного потоку. Як підняти ціни на певну продукцію? Просто треба обмежити її пропозицію.

Ситуація, яка склалась на європейському енергетичному ринку, також активно використовується ідеологами традиційних джерел енергії для реваншу у протистоянні з відновлюваною енергетикою.

Але насправді, щоб не говорили різні експерти, різке зростання цін на традиційні енергоносії лише посилить зелений тренд, зробивши електроенергію ще більш конкурентною та доступнішою. Мова вже не йде про ціновий паритет, питання стоїть — наскільки зелена енергія дешевша за традиційну? Ще кілька місяців тому Goldman Sachs у своєму аналітичному звіті прогнозував, що масове виробництво та використання зеленого водню стане економічно доцільним (у привязці до цін на газ) не раніше 2025-2030 р. Спасибі Газпрому. При спотових цінах на газ у понад $900 за 1 тис кубометрів водневі проекти стали інвестиційно привабливими вже сьогодні. А головне, вони стали політично привабливими!

Про те, як поточна економічна та можлива паливна криза може змінити глобальний та європейський енергетичний ландшафт, ми змоделюємо з провідними міжнародними експертами під час 14-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2021 DIGITAL, який відбудеться онлайн 27-28 жовтня 2021 року. Продюсер заходу - IB Centre.

Криза — це нові можливості? Не завжди. Але в нашому випадку - так. І ми в деталях покажемо, на які ринки, технології і проекти варто спрямувати свій час, знання та ресурси для того, щоб вписати власну сторінку у історію розвитку відновлюваної енергетики, або просто заробити на зростаючих трендах. Будемо раді побачити ваші аватарки серед учасників SEF 2021 DIGITAL, а ваші логотипи - серед партнерів та екпонентів діджітал виставки.


Успішного і продуктивного тижня! Віталій Давій, гендиректор IB Centre


Організатор SEF 2021 DIGITAL – компанія IB Centre, яка вже понад 15 років втілює на міжнародному рівні проекти у галузі енергетики та еко-інновацій та є провідним продюсером конференцій, виставок, а також навчальних програм у сфері нових енергетичних та чистих технологій від Брюселю до Алмати, які стали драйвером становлення індустрії чистих технологій та, зокрема, відновлюваної енергетики на ринках що розвиваються.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У SEF 2021 DIGITAL

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.