Презентація оновленої концепції автоматизованого виробництва SCM на виставці Ligna 2023

На виставці Ligna 2023 (Ганновер, 15–19 травня 2023 р.) SCM представить оновлені Smart&Human — системи автоматизації та взаємодії людини, обладнання та роботів, об'єднаних у мережу. Вони призначені на вирішення різноманітних завдань кожного конкретного виробництва.

Вперше на виставці можна буде побачити інтегрований виробничий осередок, а також безліч інших новинок для вторинної обробки деревини. Загальна площа експозиції SCM у павільйонах 13 та 16 становитиме 3000 квадратних метрів. Інновації, що мають спільну мету: ефективніше проектування та управління процесами, оптимізація використання матеріалів та зниження споживання. Це стосується фабрики Smart&Human, яка буде представлена в Ганновері у двох різних версіях для великого промислового виробництва та невеликих майстерень.

«На Ligna, — підтверджує П'єтро Геллер, — ми надамо конкретні докази того, що ми можемо запропонувати рішення високого рівня для всіх додатків у галузі вторинної деревообробки. Ми представимо передові системи автоматизації, що характеризуються своєю модульною структурою та можливістю налаштування, яка може бути адаптована до будь-яких вимог замовника. Це забезпечує гнучке виробництво з найвищою якістю, яке водночас відповідає суворим стандартам ефективності та продуктивності».

Читати публікцію

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.