Промислова виставка-форум «Kharkiv Prom Days 2022» - визначна подія для Харкіщини

Новости

Все новости

Харківщина завжди була і залишається одним з потужних промислових регіонів держави, завдяки великий кількості підприємств: крупних та невеликих, державних та приватних, наукових та виробничих.

Саме зараз, завдяки глобальним політичним та економічним змінам, існує нагальна потреба налагодження нових зв`язків, прокладення нових курсів розвитку підприємств та промисловості в цілому. Потрібно зберегти минулі напрацювання та трудові колективи, а також шукати нові шляхи, підтримувати рівень підприємств та їх оснащення.

Промисловість області сьогодні це третина робочих місць та левова частка обласних бюджетних надходжень.

Розуміючи ключову роль промисловості та сучасні виклики, з яким стикається кожне підприємство, після виконаного опитування серед промислових підприємств, було виявлено велику зацікавленість в налагодженні комунікації між підприємствами, з метою встановлення кооперації в рамках виконання будь яких задач промислового, енергетичного, будівельного характеру. Є потреба в розумінні технологічних можливостей підприємств обох секторів для корисної співпраці.

Врахував зазначене та з метою налагодження ефективної виробничої комунікації, створена спеціалізована промислова виставка-форум «KharkivPROMDAYS 2022».

Місце проведення:

м. Харків, вул. Плеханівська, 126, Арт-завод «Механіка» (завод ім.Малишева)

Дата проведення:

15-17 березня 2022 року

Підтримка заходу:

  • Харківська обласна державна адміністрація
  • Міжнародна торгова палата ICC Ukraine

Формат заходу:

Задля досягнення найефективніших комунікацій, демонстрації та обговорення налагодження кооперації між виробниками, отримання системної інформації про технологічні можливості та потреби підприємств у розробці, виготовлення виробів та наданні послуг, створюється спільний формат: бізнес-форум та виставка протягом 3-х днів.

Презентації бізнес-форуму дозволять, якнайкраще презентувати підприємство, виконати це масштабно для великої кількості слухачів та виконати якомога більше презентацій.

Виставкові стенди дозволять продемонструвати підприємство більш детально, продовжити ділове знайомство, не маючи часового обмеження.

Створення  панельних дискусій з керівниками профільних департаментів  дадуть змогу отримати відповіді від підприємств щодо планованого розвитку  та будівництва країни. 

Учасники заходу:

До участі запрошуємо великі підприємства державного та приватного сектору, підприємства середнього та малого бізнесу Харківщини та сусідніх областей.

Програма заходу:

Програма форуму доповнюється і уточнюється. Актуальну програму дивіться на сайті виставки

Участь у всіх заходах безкоштовна, але за попередньою реєстрацією (посилання на сайті виставки в розділі «Програма»). 


З питань участі у виставці або промисловому форумі:

виставкова компанія ТОВ «АДТ Експо»

+38 (067) 579-64-47, +38 (067) 579-64-46, +38 (057) 756-20-48
www.adt.com.ua/kharkiv-prom-days

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.