Проривне технічне рішення для відстеження та підтвердження справжності брендів

 

SATO та Loftware представляють перше у світі хмарне рішення для RFID-кодування та ведення журналів даних на базі служби NiceLabel Cloud

SATO є глобальним розробником передових рішень для автоматичної ідентифікації та маркування різних виробів. Loftware — світовий лідер у галузі рішень, призначених для промислового маркування та управління графічними об'єктами. Вони оголосили про випуск першого у світі хмарного рішення для кодування та реєстрації RFID-міток. Рішення, що використовує RFID-принтери та мітки SATO, а також програмне забезпечення NiceLabel Cloud1 компанії Loftware, покликане забезпечити дотримання найсуворіших вимог відстеження та контролю, перевірки та підтвердження справжності брендів.

Інноваційне рішення дозволяє вести журнал даних EPC2 та унікальних ідентифікаторів для кожної мітки, що кодується, реалізуючи таким чином «замкнений цикл» маркування. Завдяки реєстрації та можливості порівняти дані EPC та унікальний ідентифікатор з інформацією, що зберігається в базі даних через платформу NiceLabel Cloud, рішення SATO дозволяє відстежувати кожну мітку в автоматичному режимі. Завдяки цьому користувач може отримати точну інформацію про те, на якому підприємстві, в якій країні та на якому принтері її було створено.

Програма Loftware NiceLabel представлена у локальній та хмарній версіях. Клієнт може почати з локального рішення, а пізніше, у міру розвитку бізнесу, переміститися в хмару, щоб застосовувати маркування для різних завдань, на різних підприємствах та різних країнах.

Крім централізованого управління даними рівень автоматизації платформи дозволяє відстежити весь життєвий ланцюжок і виключає ризик підробок. Нове рішення доповнює асортименти вже доступних RFID-продуктів.

У США, ЄС, Китаї, Японії та інших країнах розширюється перелік товарів медичного призначення, які повинні мати унікальний ідентифікаційний номер (UDI) для належного контролю, наприклад, при імплантації в тіло людини. У багатьох країнах при підтвердженні якості фармацевтичної продукції регулюючі організації приділяють важливу увагу стерилізації. Також рішення дозволяє виробникам відстежувати та контролювати кожен виріб аж до місця походження – заводу – забезпечуючи повну прозорість логістичного ланцюжка та можливість відрізнити справжній продукт від підробки.

Ефективна боротьба з підробками є важливою для брендів, які прагнуть гарантувати справжність своїх виробів. У 2021 році тільки на платформі Amazon було виявлено, заарештовано та утилізовано понад 3 мільйони одиниць контрафактної продукції, що призначалася для продажу споживачам. Підробки однаково створюють ризики для інтернет-бізнесу, виробників та споживачів. Очікується, що у період до 2026 року частка упаковки, захищеної від підробок, зросте на ринку до 45%.

«Великі підприємства, які використовують сучасні логістичні ланцюжки, щороку друкують та кодують мільйони етикеток. Це виявляє потребу в рішеннях NiceLabel Cloud від компанії Loftware — глобальних інтегрованих платформ для централізованого управління даними та друком», — каже Paul Vogt, віце-президент Loftware зі стратегій та програм.

«Цифрова трансформація змушує виробників постійно шукати способи покращити використання даних, щоб забезпечити прозорість своїх логістичних ланцюжків, а пропонований нами новий рівень ідентифікації дозволить підвищити ефективність та стійкість операцій», — додає Yoichi Abe, віце-президент SATO Holdings Corporation, що відповідає за глобальний бізнес SATO. «Як лідируюча компанія у сфері розробки рішень для збору даних, ми завжди прагнемо йти далі за межі можливого».

Настільний принтер SATO CT4-LX та промислові принтери серії CL4/6NX Plus
сумісні з рішенням для RFID-маркування Loftware NiceLabel Cloud.

Докладнішу інформацію можна отримати у представника компанії SATO.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.