Редакція журналу «Обладнання та інструмент для професіоналів» запрошує відвідати виставки Elcom Ukraine, EIA: электроника и промышленная автоматизація, SOLAR Ukraine та Безпека

Новости

Все новости

Компашя “Центрінформ" (Журнал «Обладнання та інструмент для професіоналів») запрошує відвідати виставку Elcom Ukraine та галузеві виставкхаходи, які відбудуться однчасно! Для безкоштовного відвідування виставки роздрукуйте це запрошення віикористовуйте штрих-код.

Одночасно відбудеться Другий міжнародний електроенергетичний форум — майданчик для лідерів галузі, де будуть представлені найкращі практики від міжнародних та вітчизняних експертів, відкрите спілкування з посадовими особами та обмін досвідом.

Приходьте за живим спілкуванням, корисною інформацією та ідеями для розвитку і зростання!

До зустріч на виставках!

Температурний СКРИНІНГ при вході до ВЦ.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕНИЯ — ВЦ «КиїіЕкспоПлаза», Житомирська траса М-06, вул. Амстердамська, 1, с. Березівка Макарівськго р-ну Київської обл.

БЕЗК0ШТ0ВНИЙ ТРАНСФЕР ВІД станції метро «Житомирська»

РОБОТА ВИСТАВОК

14 —15 вересня з 10:00 до 18:00,

16 вересня з 10:00 до 17:00.

Вхід відвідувачів припиняється за 30 хв. до закриття.

РЕЄСТРАЦ1Я

Вхід на виставку лише за беджами. Для отримання беджа підійдіть із цим запрошенням до будь-якого оператора у зоні «Реєстрація» і обміняйте його на бедж після заповнення анкети.

ІНФОРМАЦІЯ

Програма заходів, замовлення додаткових безкоштовних запрошень — на сайтах виставок або за телефоном гарячої лінії: +380 (44) 461-9121.

http://elcom.ua

http://asutp.euroindex.ua

http://www.solarukraine.com.ua

http://www.bezpeka.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.