Рішення Schuler Group для виробництва літій-іонних акумуляторів, оцифрування технологічних процесів, а також екології та енергозбереження

Генеральний директор Schuler Group Доменіко Яковеллі (Domenico Iacovelli) повідомив журналістам, які зібралися на прес-конференції в рамках виставки EuroBLECH-2022, кілька оптимістичних новин: портфелі замовлень і продажу готового обладнання наприкінці третього кварталу значно виросли порівняно з попереднім роком; компанія перебуває в гарній стартовій позиції завдяки високій дисципліні витрат і численним успішним інноваціям. Основними драйверами розвитку компанії найближчими роками стануть цифрова трансформація та електромобілі.

Компанія нещодавно придбала італійську Sovema Group, яка є одним із провідних міжнародних постачальників систем для виробництва високоякісних акумуляторних елементів. Завдяки обладнанню, що випускається для експериментальних виробництв і лабораторій, компанія добре відома фахівцям транспортного машинобудування, а серед її клієнтів є визнані у світі виробники акумуляторів. Крім того, Sovema — єдиний у світі постачальник автоматизованих заводів «під ключ» для масового виробництва свинцево-кислотних акумуляторів. У Sovema Group працює близько 170 людей, а обсяг продажів, за останніми даними, склав близько 50 мільйонів євро.

Schuler разом із Sovema Group  має намір стати системним постачальником літій-іонних акумуляторних батарей для автомобільної промисловості та інших секторів економіки. За оцінками експертів, ринок літій-іонних акумуляторів до 2030 року зросте в п'ять разів і досягне 3000 гігаватт-годин. «Із Sovema ми будемо розробляти готові рішення для гігафабрик»,  — підкреслив Яковеллі. Сьогодні Schuler на шляху до того, щоб стати постачальником технологічних рішень «під ключ» для великомасштабного виробництва, які потрібні підприємствам в усьому світі для масового виробництва літій-іонних акумуляторів. Доступність таких акумуляторів у великих кількостях є важливою передумовою, насамперед, для успіху екологічно чистого дорожнього руху на електромобілях.

Третина запланованих виробничих майданчиків планується розмістити в Європі: в Італії (зі штаб-квартирою у Віллафранка-Ді-Верона), Німеччині, Іспанії, Франції, Великій Британії, Швеції, Фінляндії, Польщі й Угорщині. Крім того, заплановані додаткові філії в США та Китаї. 

«Ми поєднуємо досвід Sovema зі своїми ноу-хау для створення виробництва деталей і компонентів у великих кількостях», — сказав генеральний директор Schuler Доменіко Яковеллі. 

Schuler уже пропонує виробничі лінії для економічного масового виробництва корпусів акумуляторних елементів призматичної та циліндричної форми.

Оцифрування виробництва виходить на передній план

Протягом останніх п'яти років Schuler Group систематично розширювала свій класичний асортимент високоефективних пресових ліній. У цей час компанія є лідером в оцифруванні й об'єднанні в єдину мережу всіх технологічних процесів формування, і все частіше пропонує машини, які відповідають духу часу у сфері екології й енергозбереження. Крім устаткування для виробництва корпусів акумуляторів, компанія випускає технологічні лінії для виготовлення деталей електродвигунів, паливних елементів та електролізерів для водневої енергетики.

Водночас постійно зростає і кількість технічних рішень Schuler для оцифрування виробництва. Останні розробки містять у собі такі системи:

  • «Візуальний контроль якості деталей», яка особливо проста в експлуатації;
  • «Перевірка кібербезпеки» — для захисту виробничих ліній від атак з мережі;
  • «Моніторинг енергії» — для зниження енергоспоживання;
  • «Сервісний портал», який можна використовувати як для перегляду документації та контрактів на всі машини в цеху пресів, так і для замовляння будь-яких запасних частин, які можуть знадобитися.

Пакет Digital Suite компанії Schuler поєднує всі рішення для оцифрування технологічних процесів і постійно вдосконалюється для подальшого підвищення продуктивності й експлуатаційної готовності лінії.

Для залучення кваліфікованих робітників і молодих фахівців

 Schuler запустив інформаційну кампанію під девізом «Відкриваємо нові обрії разом». «У компанії Schuler вас чекає безліч захоплюючих завдань із більшим простором для творчості», — підкреслив генеральний директор Доменіко Яковеллі. «Усіх, хто прагне розбудовувати машинобудування в епоху цифрових технологій, запрошуємо працювати в нас».

Про Schuler Group

Schuler впроваджує передові технології й устаткування на підприємствах, вирішуючи їх індивідуальні завдання в усіх сферах штампування. Крім пресів, пропонує штампи, автоматизацію, свої ноу-хау та сервісну підтримку. Клієнтами Schuler є виробники та постачальники автомобілів, побутової техніки та електротехніки, а також підприємства, що експлуатують ковальське обладнання. Сьогодні преси Schuler Group чеканять монети більш ніж у 180 країнах світу. Заснована в 1839 році в Гьоппінгені (Німеччина), компанія Schuler має у своєму складі близько 5 000 співробітників, які трудяться на виробничих майданчиках країн Європи, у Китаї й Америці, а також у сервісних центрах більш ніж 40 країн світу. Schuler Group входить до складу міжнародної технологічної групи ANDRITZ.

Фото «Обладнання та інструмент для професіоналів» з презентації

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.