SteelAsia Manufacturing Corp. заявила, що уклала угоду про будівництво сталеливарного заводу вартістю 108 мільярдів песо на Філіппінах

SteelAsia Manufacturing Corp. заявила, що уклала угоду з найбільшим у світі виробником сталі, китайською BaoSteel Group, про будівництво сталеливарного заводу вартістю 108 мільярдів песо на Філіппінах, що ще більше розширить можливості з виробництва металопрокату, використовуваного в будівництві та машинобудуванні.

Лі Хуайдун (ліворуч), старший віцепрезидент Baowu Group Zhongnan Iron and Steel Co., і Бенджамін Яо, голова та генеральний директор SteelAsia, підписують угоду про реалізацію проєкту, який створить близько 2 000 робочих місць.

У заяві SteelAsia говориться, що підприємство буде виробляти 3 мільйони тонн сталі для будівництва, автомобілебудування, суднобудування та виробництва побутової техніки.

Угода між SteelAsia і Baowu Group стала результатом триденного візиту президента Фердинанда Р. Маркоса-Молодшого в Китай на початку січня.

Угоду підписали голова та головний виконавчий директор SteelAsia Бенджамін Яо та старший віцепрезидент Baowu Group Zhongnan Iron and Steel Co. Лі Хуайдун.

Baowu була утворена в результаті злиття BaoSteel Group і Wuhan Iron and Steel у 2016 році. 

«Цей проєкт дасть старт розвитку нових галузей і позбавить Філіппіни від багаторічної залежності від імпорту металопрокату. У результаті з'явиться близько 2 000 робочих місць, у тому числі для фахівців, які в минулому були змушено працювати за кордоном і залишати свої родини», — сказав Б. Яо.

Baowu відправить команду своїх співробітників на Філіппіни в наступному місяці, щоб разом із SteelAsia на місці вивчити деталі проєкту.

SteelAsia керує шістьома виробничими підприємствами на Філіппінах: у Булакан, Батангас, Себу, Давао та Східному Місамісі. Цього року компанія планує відкрити сьомий завод у Компостелі, Себу.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.