У Філіппінах прийнято національну програму підготовки IT-фахівців

У Філіппінах замислилися про національну програму підвищення кваліфікації фахівців інформаційних технологій і управління бізнес-процесами (IT-BPM)

Джек Мадрид, президент Асоціації IT і бізнес-процесів Філіппін (IBPAP) (https://www.ibpap.org) відзначив, що національна програма підвищення кваліфікації кадрів допоможе підвищити якість фахівців IT-BPM і допоможе розв'язати проблеми з їхньою нестачею в різних галузях діяльності.

Він запропонував створити онлайн-центр талантів, який зможе надавати послуги IT-BPM, що також дасть можливість працевлаштуватися випускникам середніх шкіл і вищих навчальних закладів. Джек Мадрид вважає за доцільне збільшити кількість спеціалізованих навчальних курсів для сектора ІТ-BPM. «Це потребуватиме багаторазових спільних зусиль протягом кількох років, усіх зацікавлених сторін в уряді й академічних колах», — сказав Дж. Мадрид. Він також відзначив, що Філіппіни не застраховані від дефіциту кадрів на світовому ринку. «Насправді, згідно з дорожньою картою філіппінської індустрії ІТ-BPM до 2028 року, багато організацій виказують постійну потребу в якісних і кваліфікованих кадрах, які є найбільш важливим двигуном зростання економіки», — зазначив він.

Росаріо Кажуком-Бредбері, керівна директорка Асоціації контактних центрів Філіппін, говорить, що багато компаній, які займаються IT-BPM, вкладають кошти в підвищення кваліфікації своїх співробітників.

«Багато компаній, що займаються IT-BPM або аутсорсингом бізнес-процесів, сьогодні інвестують у підвищення кваліфікації своїх співпрацівників, щоб вирішити проблему нестачі фахівців, які знадобляться в найближчому майбутньому», — відзначила пані Кажуком-Бредбері. Вона розповіла про дискусії, які ведуться представниками IT-індустрії, урядових закладів і наукових кіл, про відновлення навчальної програми, що дозволяє випускникам шкіл і вишів підвищити рівень своїх знань і працевлаштуватися. Тим самим будуть задовольнятися потреби підприємств Філіппін у фахівцях і буде розбудовуватися індустрія IT-BPM». Вона підкреслила також важливість втручання держави в цей процес.

«Інвестиції багатьох компаній  IT-BPM у підвищення рівня підготовки та перекваліфікацію своїх співробітників є підготовкою до того, щоб окремі навички фахівців трансформувалися та розширювалися новими знаннями, затребуваними в майбутньому, крім того, що зможе дати штучний інтелект», — сказала Р. Кажуком-Бредбері.

Відповідно до дорожньої карти філіппінської індустрії IT-BPM 2028, до 2028 року цей сектор розраховує одержати дохід у розмірі 59 мільярдів доларів і створити 1,1 мільйона нових робочих місць.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.