У Харкові державний завод виготовить майже дві тисячі тягових двигунів на 1,1 млрд грн

Новости

Все новости

У Харкові виробничий підрозділ "Українських енергетичних машин" завод "Електроважмаш" матиме замовлення на виготовлення тягових двигунів

Харківські "Українські енергетичні машини" виготовлять 1728 тягових двигунів ДУ-118.

Про це повідомляє прес-служба АТ "Українські енергетичні машини", передає Depo.Харків.

 За даними прес-служби, 14 грудня генеральний директор АТ "Укренергомашини" Віктор Суботін підтвердив, що наразі проводиться активна робота з пошуку нових замовників та подовження попередніх контрактів.

 "Ми провели перемовини з замовниками й домовилися про підписання контракту на виробництво тягового обладнання – 1728 двигунів ДУ-118, сума контракту складатиме біля 1,1 млрд грн. Це дозволить нам завантажити виробництво тягової сили на наступний рік. З грудня ми займаємося тим, що комплектуємо сировину й матеріали під підписані контракти, щоб почати відвантаження обладнання вже у січні. Крім того, завантажимо генераторне виробництво", – розповів Віктор Суботін.

 Щодо виплати зарплати він повідомив, що заборгованість за частину жовтня – це 11 млн грн та заборгованість за листопад буде виплачено, але потрібен деякий час. Суботін також підкреслив, що за останні три місяці на рішення цього питання було спрямовано 78 млн грн: "Це гроші, які "Українські енергетичні машини" перерахували на підтримку працівників "Електроважмашу" ще до об’єднання двох підприємств".

 

Як повідомлялось раніше, Фонд державного майна України на прикінці липня 2021 року ініціював позачергові збори акціонерів АТ "Турбоатом", на які виніс питання про приєднання до підприємства заводу "Електроважмаш". Після реорганізації назву АТ "Турбоатом" змінили на АТ "Українські енергетичні машини" (АТ "Укренергомашини").

 "Електроважмаш" змінив форму власності з державного підприємства на акціонерне товариство.  Кабінет міністрів України погодив приєднання АТ "Завод "Електроважмаш" до АТ "Турбоатом".

 Завод "Електроважмаш" спеціалізується на виробництві гідрогенераторів, турбогенераторів для ТЕС і АЕС, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підіймачів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.