У Тайбеї завершила свою роботу виставка TIMTOS – 2023

У Тайбеї (Тайвань) 11 березня завершила свою роботу виставка TIMTOS 2023

Подія проходила з великим успіхом, її відвідали понад 45 000 людей, в тому числі близько 6000 іноземних гостей з понад 100 країн. Серед них були делегації з Туреччини, В'єтнаму, Індонезії, Іспанії та Алжиру. Перші п’ять країн з найвищою явкою включали Японію, Малайзію, Індію, Південну Корею та Таїланд. Експозиції можна знайти на інтерактивній онлайн-виставці, яка триватиме до 6 квітня.

Цього року на TIMTOS з великим успіхом відбулись презентації HIWIN, FFG, TTGROUP, GOODWAY, KEYARROW, KMC, TAKISAWA, HEIDENHAIN, SOCO і не тільки. Учасники виставки в захваті від цьогорічної виставки: "Наші очікування були значно перевершені", "ми отримали достатньо замовлень на TIMTOS, щоб забезпечити роботу цілий рік", а "TIMTOS 2023 став ще більш динамічним, ніж у допандемічні часи", — це думки учасників виставки.

В рамках виставки було укладено багато торгових угод. Багато учасників експонентів, включаючи GOODWAY, KMC, WELE, Quick Jet, UNIFY, Delta Electronics, відзначають значну кількість замовлень, отриманих прямо на місці. Компанія FEMCO (Taiwan) уклала контракти з компаніями з країн Південно-Східної Азії. Провідний інженер з покупки Haas Automation зі США зазначив, що все більше і більше тайваньських підприємств виробляють продукти нового покоління з більшою кількістю варіантів, ніж раніше. Члени індійської делегації та представник іспанського журналу Interempresas високо оцінили верстатобудування Тайваню за його видатну здатність виробляти високоякісні та довговічні продукти за конкурентними цінами.

Події, що проводяться в рамках виставки: "Форум майбутнього виробництва", семінари ESG, майстер-клас Maker Workshop, Talk Insights, семінар з морського обладнання та екскурсії на стендах, що представляють обладнання для металообробки, зібрали загалом близько 1000 людей.

Для тих, хто не зміг бути присутнім особисто, надано можливість побачити основні моменти через ManufacturersWinPodcast, онлайн-видео Modern Machine Shop та MediaEye on TIMTOS 2023.

Вони вже набрали понад 20 000 переглядів.

TIMTOS — ідеальне місце для всіх, хто прагне спілкуватися з провідними компаніями в галузі верстатів, особливо з огляду на прискорення цифрової трансформації у всьому світі та глобальної тенденції до нульового викиду вуглецю в атмосферу. Наступна виставка відбудеться в березні 2025 року. Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт виставки або слідкуйте за шоу в соціальних мережах.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.