Український виробник труб «Сентравіс» збільшить капітальні інвестиції до €10 млн

Український виробник безшовних нержавіючи хтруб «Сентравіс» у 2022 році планує збільшити розмір капітальних інвестицій до €10 мільйонів.

Минулого року компанія збільшила капітальні інвестиції приблизно вдвічі – до €4 млн. Проте це значно менше, ніж планувалося, більшість проєктів перенесені на поточний рік.

Про це розповів під час онлайн пресконференції Юрій Атанасов, генеральний директор “Сентравіс”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Минулого року ми планували близько €7,5 млн інвестицій, але встигли освоїти лише €4 млн. Далися взнаки наші обмеження в проєктній інфраструктурі. Виявилося, що не так просто від «згорнутої» мінімальної команди якісно розвернутися в інвестиціях із більшими обсягами. На це знадобився час і багато проєктів перейшли на 2022 рік», – пояснив гендиректор компанії.

Серед проєктів 2021 року керівник «Сентравісу» назвав запуск власної котельні, що дозволило скоротити витрати газу вдвічі, а також інвестиції у травильні технології шляхом відмови від використання неекологічного та енерговитратного лужного металу.

У поточному році компанія планує збільшити капітальні інвестиції до €10 млн. За словами Юрія Атанасова, для реалізації цих планів вже краще підготовлено проєктних менеджерів, субпідрядників, детальніше опрацьовано самі інвестиційні проєкти, отримано дозволи в контролюючих органах.

У поточному році компанія зосередиться на таких проектах:

  • запуск нових вальцованих станів;
  • запровадження технології повної регенерації кислот (€1 млн);
  • створення нової системи різання заготівки (€700 тис.);
  • оновлення обладнання на окремих ділянках;
  • створення нової лабораторії щодо перевірки якості труб;
  • комплексне утеплення цехів.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.