VIII МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПЕРСПЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, МАТЕРІАЛИ І ОБЛАДНАННЯ У ливарному виробництві» відбудеться он-лайн

Новости

Все новости

Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Асоціація ливарників України, Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України, Донбаська державна машинобудівна академія, ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» та ПАТ «Енергомашспецсталь».

Запрошують ввзяти участь у VIII МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПЕРСПЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, МАТЕРІАЛИ І ОБЛАДНАННЯ У ливарному виробництві».

Дата проведення : 21–24 вересня 2021 року

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Форма проведення конференції: інтернет-конференція.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Робота конференції спрямована на вирішення актуальних проблем ливарного виробництва: розробки прогресивних ресурсозберігаючих технологій одержання литих виробів, фізико-хімічних основ металів і сплавів, теорії ливарних процесів, комп'ютерних інформаційних технологій, автоматизації та механізації ливарних процесів, термічної обробки ливарних сплавів і підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для ливарної галузі.

До участі в конференції запрошуються викладачі, науковці, фахівці різних профілів і напрямів, здобувачі наукових ступенів, аспіранти, магістранти, студенти.

Перед початком конференції на її сайті за посиланням http://tolp.dgma.donetsk.ua/ в розділі Матеріали буде розміщена Програма конференції і Збірник тез. Збірнику присвоюються бібліотечні індекси УДК та міжнародний стандартний книжковий номер ISBN.

ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЄДНАТИСЬ ДО РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛАТФОРМИ ZOOM ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Ідентифікатор конференції: 725 4894 4628

Код доступу: 1FU5Ls

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ КОНФЕРЕНЦІЇ

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.