VIII спеціалізована виставка «Метал Обладнання Інструмент 2018» запрошує

VIII спеціалізована виставка «Метал Обладнання Інструмент 2018»відбуватиметься 25–27квітня 2018 р.у Львові в Палаці спорту «Україна», вул. Мельника, 18.

Виставка «Метал. Обладнання. Інструмент-2018» – це місце зустрічі провідних фахівців у галузі машинобудування  і русло потужного інформаційного потоку.

В період докорінних змін української економіки відчувається потреба в новому, більш сучасному устаткуванні та сучасних технологіях виробництва.  На виставці будуть представлені сучасні технології, які є найкращим чинником технічного переоснащення машинобудівної промисловості України.

Учасники та відвідувачі виставки «Метал. Обладнання. Інструмент-2018» зможуть розширити торгово-економічні зв’язки та налагодити важливі партнерські відносини. Виставка має на меті ознайомити: з сучасним обладнанням для виробництва та обробки металу, виробництвом кріпильних елементів, допоміжним технологічним обладнанням, обладнанням для відновлення та захисту металевих поверхонь, технологїєю з’єднання та захисту, арматурою, фітингами, різноманітним інструментом та ін.

Сподіваємось, що виставка «Метал. Обладнання. Інструмент-2018» стане важливим кроком на шляху підйому технічного рівня та підвищення конкурентноспроможності машинобудівної промисловості України.

В рамках виставки традиційно відбудеться насичена ділова програма(семінари, презентації).

Тематичні розділи:

Обладнання для обробки металу, металорізальні верстати та оснащення; металорізальні інструменти; допоміжне металообробне обладнання; зварювальне обладнання; ручний інструмент для слюсарних і монтажних робіт; електроінструмент; металовироби, вироби для з'єднання та кріплення; труби з чорних, кольорових металів та сплавів; з'єднувальні елементи труб; арматура; дріт, обробка дроту, вироби з дроту, ковальське обладнання та вироби, засоби захисту.

Детальніше про виставку «Метал. Обладнання. Інструмент 2018»можна дізнатися тут: http://met.expolviv.ua

Організатор виставки –ТОВ «ЕкспоЛьвів».

Контакти оргкомітету:

Катерина Смолійчук

тел.    +380 32 244-18-88 (багатоканальний)

моб.    +380 63 062-08-04

e-mail: expolviv@gmail.com

web: http://met.expolviv.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.