Війна в Україні змушує ThyssenKrupp працювати неповний робочий день

Виробнича рада ThyssenKrupp вирішила перейти на скорочений робочий день. Причиною цього кроку стали наслідки війни в Україні.

За повідомленням ЗМІ, ThyssenKrupp віддали перевагу неповному робочому дню, щоб уникнути загрози скорочення робочих місць на своїх сталеливарних заводах через війну в Україні.

У раді директорів обговорили те, як проводитимуться роботи у скороченому режимі. Ще в середині минулого тижня компанія побоювалася, що в бізнесі незабаром настане спад, в основному через збої в ланцюжку поставок, що зачіпають підприємства з виробництва автомобілів та сталевих деталей. Але в торгівлі матеріалами спостерігається протилежний тренд, тут виграють від зростання цін на товари та матеріали, а також від уже вжитих контрзаходів для протидії наслідкам війни. Скорочений робочий день, ймовірно, буде запроваджено у квітні, але не відразу, зазначив голова ради директорів пан Насіккол. Досягнута угода буде поширюватися приблизно на 17000 співробітників ThyssenКrupp Steel. Проте дочірні компанії, такі як Electrical Steel у Гельзенкірхені, а також підприємства у Рассельштайні та Хоенлімбурзі, виключені. Угода буде доступна для ухвалення рішення профспілковим комітетом 25-го березня. Скільки співробітників ThyssenКrupp Steel врешті-решт перейде на скорочений робочий день, поки не ясно. Опрацювання ситуації ще триває. Як довго буде скорочений робочий день у зв'язку з війною в Україні, на даний момент незрозуміло.

Угода стала важливим сигналом для працівників. Заява осіб, які приймають рішення, звучала так: «Ми забезпечуємо стабільність та забезпечуємо зайнятість. Навіть у цій надзвичайній ситуації ми демонструємо, що діємо швидко, відповідально та гнучко».

Запланована угода тепер передбачає, що компанія збільшить надбавку за неповний робочий день до 85 відсотків заробітної плати в перші три місяці, а потім до 90 відсотків. Крім того, працівники мають отримувати щоденну фіксовану ставку.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.