Виставка ДЕРЕВООБРОБКА знову збере в одному місці кращих із кращих

Вже традиційно міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА 2022 збере усіх 7-10 червня, хто пов'язаний з деревообробкою і не тільки. Нагадуємо, що тематичні напрями виставки охоплюють повний цикл обробки деревини: від лісозаготівлі, первинної обробки, виготовлення столярних виробів та меблів до утилізації деревних відходів, виробництва пелет та котельного устаткування, яке працює на твердому паливі.

ДЕРЕВООБРОБКА - Ваш ключ до натхнення, свіжих трендів, корисних знайомств та нових знань, яких ніколи не буває занадто багато! Отож, запрошуємо долучитися до галузевої події тих, хто має на меті популяризувати свій бренд, продемонструвати «в живу» обладнання, інструмент чи технологію, розповісти про переваги і особливості співпраці саме з ВАШИМ підприємством. Крім цього, будемо раді запросити лідерів думок у деревообробній, лісовій, меблевій галузі для висвітлення найрізноманітніших питань, проблем та перспектив. Зі свого боку, пропонуємо велику expo-зону, сучасні конференц-холи і, найважливіше, лояльні умови участі!!!

Наше головне завдання – в такий непростий час залишатись частиною професійного бізнесового життя: довгоочікуваного, радісного, колоритного, емоційного, ефективного, результативного і, звісно, фейсбучного )).

Не пропустіть нагоду встановити максимальну кількість ділових контактів протягом 4 насичених днів події >>> https://forms.gle/f2xHT7u7GFzzFxJq5 

Чекаємо у Львові на Деревообробці 2022 з 7-10 червня!


Організатор:
ПрАТ “Гал-ЕКСПО»

www.galexpo.com.ua/derevo

https://www.facebook.com/derevolviv/

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.