Виставка Xylexpo 2022 почала свою роботу!

Виставка Xylexpo в Мілані, що проводиться раз на два роки, і є однією з провідних подій світового деревообробного бізнесу вже понад півстоліття, сьогодні почала свою роботу!

На жаль, пандемія COVID-19 призвела до скасування дат проведення ярмарку у 2020 році. 27-му виставку перенесено на 12–15 жовтня 2022. Термін проведення Xylexpo було скорочено на один день, запроваджено більш компактний і швидкий розклад виставок.

У чотирьох виставкових залах Fiera Milano Xylexpo приймає понад 450 експонентів. Єкспоненти пропонують повний асортимент пропозицій для кожного етапу обробки деревини та її похідних, включаючи матеріали, технології та обладнання, інструменти, фарби та клеї, напівфабрикати та компоненти для меблевої промисловості, рішення для лісового господарства тощо. Очікується, що кількість відвідувачів, що постійно зростає, перевищить 18 000 на поточні дати Xylexpo 2022, які також розділені з виставкою BI-MU — головною подією для верстатів, автоматизації, адитивного виробництва, цифрових і допоміжних технологій. Об’єднання двох різних, але взаємодоповнюючих ярмарків розширяє сферу цільової аудиторії та створює численні бізнес-синергії.

Окрім широкого спектру представлених інновацій і розширеного списку потенційних ділових партнерів, відвідувачі двох ярмарків, розташованих разом, мають доступ до різноманітної програми додаткових заходів. Презентації, семінари та конференції на Xylexpo Arena пропонують глибоке розуміння відповідних тем і рішень Industry 4.0 для більш екологічних і ефективних методів виробництва та обробки.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.