Woodworking made izy. Об'єднані спільною метою

Сім провідних світових виробників деревообробних верстатів: BIESSE, BÜRKLE, HOMAG, IMA SCHELLING, SCM, WEBER та WEINIG спільно розробили стандартизований інтерфейс, який може поєднувати всі деревообробні верстати один з одним, а також із системами керування виробництвом клієнтів, і тим самим поставили в центр інновацій інтереси клієнтів.

Завдяки цьому не потрібно програмувати інтерфейс ЧПУ кожного окремого верстата, причому загальне керування виробничим процесом можливе без будь-яких проблем. Це технічне рішення отримало назву izy. Воно розроблено на базі універсальних мов програмування та дозволило вирішити проблему комунікації простим та впорядкованим способом.

Для 7 компаній рішення працювати разом стало новаторським. Вони відклали убік конкуренцію, щоб запропонувати своїм клієнтам загальне рішення та допомогти їм значно покращити виробничі процеси.

«Деревообробка made izy — це результат чудової командної роботи. Єдиний інтерфейс відкриває нові можливості та, безумовно, прискорює інноваційні процеси в нашій галузі» — висловив загальну думку Даніель Лодденкемпер, старший менеджер з маркетингу Homag та член маркетингової команди Woodworking made izy.

Таким чином, замість розробки безлічі окремих інтерфейсів, що вимагають тижнів роботи та технічних знань для розробки індивідуального програмного забезпечення та інтерфейсу, клієнти тепер можуть отримати вигоду з колективних зусиль семи провідних компаній, які працювали разом протягом останніх трьох років і ділилися між собою навичками та знаннями. Їхній досвід — від технології до проектування та маркетингу — вперше об'єднаний для того, щоб надати клієнтам нові можливості.

Woodworking made izy базується на стандарті Open Platform Communication Unified Architecture (OPC UA), наборі специфікацій, розроблених промисловими компаніями, кінцевими користувачами та виробниками програмного забезпечення. Ці специфікації визначають інтерфейс для зв'язку між клієнтами та серверами, а також серверами між собою. Вони надають доступ до даних та програм у режимі реального часу, здійснюють моніторинг подій. Використання Umati (Universal Machine Technology Interface — umati.org) дозволило виробникам та користувачам верстатів об'єднатися та просувати універсальні стандарти у багатьох секторах промисловості, у тому числі — у деревообробці.

Європейські асоціації: Eumabois, VDMA, VDW та Acimall постійно просувають та підтримують Woodworking made izy.

_________________________________________

Докладніше: www.izywoodworking.com

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.