XIІI Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH та Міжнародного симпозіуму з лабораторної медицини відбулися 19-21 жовтня 2021 року, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

  • ВЦ «КиївЕкспоПлаза», (с. Березівка, вул. Амстердамська, 1)
  • 3000 м² виставкової площі
  • 80 компаній-учасників
  • 4712 відвідувачів
  • 35 конференцій та семінарів
  • 19 майстер-класів
  • 350 доповідачів – експертів галузі

Організатори виставки – Національна академія наук України та Група компаній LMT. Захід відбувся за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, профільних міністерств та відомств, асоціацій та бізнес-об’єднань.

Організатори симпозіуму: Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Національна академія медичних наук України, Група компаній LMT.

Співорганізатори: Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, Національний університет «Києво-Могилянська академія».

Партнери: Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю (ISTL), міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН України.

Учасники та партнери виставки: АЛТ УКРАЇНА ЛТД, Альбамед, Аналітек, Біола, Вента Лаб, ДіаСис Діагностік Системс ГмбХ, ІДЕАЛАБ, ІНТЕГРЕЙТЕД МЕДІКАЛ ГРУП, ЛАБВІТА, маркет вимірювальних приладів SIMVOLT, Медігран, Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю, МК КВЕРТІМЕД – Україна, ОКІРА, Організація Медичного Бізнесу, ПРОБІОВЕТ, РЕАЛАБ, СЕРВІСЛАБ, СОК ТРЕЙД, СПЕКТРАН, ТерраЛаб Ай Ті, Фармаско, Науково-виробниче підприємство ХІМЕК, ХЛР, ШИМ ЮКРЕЙН та багато інших.

 

 

 

У 2021 році до нас долучилося 11 нових учасників: Токіо Боєкі, ДІАГЕН, Аква-Люкс Вінниця, БІОНІКС ЛАБ, СТАРЛАБ, Астравір Текнолоджі, ВІВАТЕК, БІОТРЕЙС-ГРУП, ЛАБКОНТРАКТ Україна, Некст Левел Діагностікс, ЕНВЕРК-УКРАЇНА.

LABCOMPLEX. АНАЛІТИКА. ЛАБОРАТОРІЯ. БІОТЕХНОЛОГІЇ. HI-TECH: ЯК ЦЕ БУЛО

19-21 жовтня 2021 року відбулася міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH. Захід, який невипадково вважається головною профільною подією року в Україні, об’єднав провідних фахівців у галузі лабораторної індустрії.
Під час виставки було презентовано нове обладнання, сучасні технології, спеціалізовані меблі, витратні матеріали. Також фахівцям надавалася інформація про послуги щодо створення, оснащення й модернізації лабораторій.

Щороку на цьому майданчику для обміну досвідом, професійного діалогу і налагодження ділових зв’язків, зустрічаються провідні фахівці лабораторної індустрії: представники бізнесу, керівники та зав. лабораторій, фахівці профільних установ і контрольно-інспекційних органів, підприємств різних галузей промисловості, науково-дослідного сектору та медицини.

Найпотужніша на вітчизняних теренах виставка лабораторного обладнання та різнопланова науково-практична програма, що включає конференції, семінари, майстер-класи, – саме ці дві складові вкотре забезпечили успіх LABComplEX та привабили відвідувачів з усіх куточків України та зарубіжжя.

На 3000 м2 експозиційної площі розташувалися стенди з аналітичним обладнанням, лабораторними контрольно-вимірювальними приладами, загальнолабораторним обладнанням, мобільними лабораторіями, лабораторними меблями й посудом, інструментами та витратними матеріалами, реагентами, індикаторами, тест-системами та реактивами, засобами індивідуального захисту, спецодягом і ін. Приємно відзначити, що на рівних із закордонними виробниками заявили про себе і вітчизняні бренди.

Із року в рік виставка вдосконалюється інформаційно, візуально, практично. Яскраве свідчення того, що це вірний шлях – зростання популярності заходу серед професійної спільноти.

ЗАРЯДЖАЄМО НЕ ТІЛЬКИ ВРАЖЕННЯМИ, А Й ЗНАННЯМИ!

У цьому році тематика програми виставки була адаптована до сучасних реалій та охоплювала такі напрями: забезпечення лабораторій для харчової промисловості та аграрного сектору, фармацевтична промисловість, лабораторна медицина, ветеринарна медицина, стандартизація та метрологія, екологія, наука та освіта.

 

 

 

В рамках виставки та симпозіуму відбулося 35 науково-практичних заходів та 19 майстер-класів для фахівців різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини. Спікерами стали 350 експертів галузі.

Науково-практична програма XIІI Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH

На заходах напряму «ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВОСТЬ ТА АГРАРНИЙ СЕКТОР» були розглянуті такі важливі питання, як: контроль якості продуктів харчування, сучасне лабораторне обладнання – безпека та запорука якості продуктів і води, облаштування хімічної лабораторії, неруйнівний контроль на харчовому виробництві. Організаторами заходів виступили: ТОВ «ХЛР», Інститут післядипломної освіти НУХТ.

Представників Держпродспоживслужби, керівників і фахівців діагностичних лабораторій ветеринарної медицини всіх форм власності зацікавив напрям «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА», в рамках якого відбулися ІХ науково-практична конференція «Лабораторні дослідження як інструмент забезпечення епізоотичного благополуччя та безпеки харчових продуктів» (організатори – Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики і ветеринарно-санітарної експертизи та Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів) та семінар «Інноваційні дослідження у тваринництві та рослинництві» (організатор – ТОВ «БІОНІКС ЛАБ»).
Цікаві доповіді, жвава дискусія, безліч питань та відповідей, обговорення настанов – все це відбувалося на семінарі «Питання технічного регулювання в парфумерно-косметичній галузі України. Вимоги міжнародного стандарту ISO 22716:2007/ДСТУ EN ISO 22716:2015: «Косметика. Належна виробнича практика (GMP). Настанови з належної виробничої практики (EN ISO 22716:2007, IDT)», що зібрав повний зал спеціалістів. Організатор – Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю (ISTL). Даний семінар та актуальні лекції від ТОВ «ХЛР» відбулися в рамках напряму «ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОМИСЛОВОСТЬ».

Слухачі напряму «ЕКОЛОГІЯ» прослухали конференцію «Екологія та безпечність харчових продуктів і води» організовану Інститутом післядипломної освіти НУХТ.

На авторському семінарі від ТОВ «ОНЛАЙН-МЕДІА» були розглянуті основні питання оцінювання невизначеності вимірювань у випробувальних і калібрувальних лабораторіях. Захід проходив в рамках напряму «СТАНДАРТИЗАЦІЯ І МЕТРОЛОГІЯ».

Новітні розробки наукового обладнання провідних приладобудівних компаній було презентовано на конференції від Національної академії наук України за напрямом «НАУКА ТА ОСВІТА».

Для працівників і керівників лабораторій: харчового, аграрного, хімічного, медичного, металургійного, ветеринарного, біологічного, фармацевтичного сектору Quality laboratory провели семінар «Програми професійних тестувань лабораторій. Вигоди для лабораторії та виклики для провайдера».

Науково-практична програма Міжнародного симпозіуму з лабораторної медицини

Як завжди з успіхом відбулася дводенна науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні підходи до менеджменту медичної лабораторії та якості лабораторних послуг», організаторами якої є кафедра клінічної лабораторної діагностики НУОЗ України імені П. Л. Шупика; ГО «Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини», зібравши завідувачів КДЛ, фахівців лабораторної медицини, правління та членів ВАКХЛМ, голів регіональних осередків ВАКХЛМ. На конференції були розглянуті актуальні питання лабораторної медицини в контексті державної програми медичних гарантій, сучасні проблеми боротьби з пандемією COVID-19, актуальні проблеми менеджменту медичних лабораторій, сучасні технології лабораторної діагностики та багато інших.

Повний зал фахівців з лабораторної медицини зібрала науково-практична конференція «Прикладні аспекти сучасної науки в лабораторній діагностиці різних патологічних станів у пацієнтів, що перенесли COVID-19», організаторами якої стали науково-координаційне управління та міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН України.

Жваво, з цікавими дискусіями та оригінальними практичними заняттями проходила УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА. Усі бажаючі взяли участь у майстер-класах на діючому обладнанні з можливістю персонального тестування, здобули нові навички, отримали кваліфіковані консультації експертів, дізналися багато нового та корисного. Організатори – НАМН України, Лабораторна та метрологічна служба НАМН України; Міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН України, Група компаній «LMT» та компанії-учасники виставки.

З успіхом пройшов круглий стіл «Аспекти підготовки до акредитації медичної лабораторії відповідно до ДСТУ EN ISO 15189:2015» від організатора ТОВ «Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю» (ISTL).

Спеціалістів національної системи крові, лікарів-лаборантів, лікарів усіх спеціальностей, які залучені в організацію трансфузіологічної служби в закладах охорони здоров’я та надання послуг з трансфузії компонентів крові зібрала фахова школа з міжнародною участю «Прикладні питання діяльності суб’єкту системи крові», організаторами якої є МОЗ України; Спеціалізована державна установа «Український центр трансплант-координації МОЗ України»; кафедра гематології та трансфузіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика; ВГО «Асоціація служби крові України»; Комунальне неприбуткове підприємство «Київський міський центр крові» виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)».

Неабиякий інтерес викликала фахова школа «Прикладні питання організації та забезпечення роботи трансплант-координатора», що відбулася вперше та зібрала повний зал відвідувачів. На конференції були розглянуті основні питання системи трансплант-координації в Україні, алгоритм дій трансплант-координатора у випадку констатації смерті мозку в стаціонарі, досвід роботи судово-медичних експертів при мультиорганній експлантації та багато іншого. Організатори школи – МОЗ України; Спеціалізована державна установа «Український центр трансплант-координації Міністерства охорони здоров’я України».

Не менш цікавою була науково-практична конференція «Роль аутоімунних процесів в гематології та трансфузіології» від ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України».

Фахівці компанії ТОВ «БІОНІКС ЛАБ» на семінарі «Сучасні підходи до вирішення наукових та медичних задач» розглянули клітинну терапію та пошук рідкісних геномних подій за допомогою методу digital drop PCR.

Всі слухачі науково-практичних заходів Симпозіуму отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, які дають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.

Щиро дякуємо учасникам, партнерам і гостям заходу за довіру та підтримку!


Запрошуємо на XIV Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-TECH та ІІ Міжнародний симпозіум з лабораторної медицини, що відбудуться 27-29 вересня 2022 року у м. Києві, виставковому центрі ACCO International, проспект Перемоги, 40-Б, станція метро «Шулявська», парк імені О.С. Пушкіна.


Детальна інформація:
Тел.: +380 (44) 344 35 80
info@labcomplex.com 
www.labcomplex.com 
www.facebook.com/labcomplex 

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.