З 15 по 24 квітня 2021 року в режимі онлайн пройде 129-й Китайський ярмарок імпортної та експортної продукції (Кантонський ярмарок)

Новости

Все новости

129-й Китайський ярмарок імпортної та експортної продукції (Кантонський ярмарок).

Ця 10-денна віртуальна експозиція буде використовувати свою провідну цифрову платформу з метою створення нових можливостей для транснаціональних компаній, підтримки безперебійного функціонування промислових і логістичних ланцюгів і зміцнення торговельного партнерства.

В рамках Кантонського ярмарку буде представлено 50 розділів експозицій, що охоплюють 16 основних категорій продукції, будуть розміщені на віртуальному майданчику, а 6 головних тематичних напрямків будуть представлені в Міжнародному виставковому павільйоні для всіх сфер бізнесу:

- тканини, фурнітура, комплектуючі для легкої та меблевої промисловості;

- будівельні матеріали, інструменти, будівельна та техніка для ремонту доріг;

- верстати, устаткування, інструменти, матеріали для машинобудівних та виробничих підприємств;

- автомобільна техніка та громадський транспорт, комплектуючі та запчастини;

- медичне обладнання, інструменти, устаткування, матеріали;

- побутова техніка та електронні товари;

- електротехнічні товари, устаткування, світлотехніка та інше.

Весь каталог товарів за посиланням >>

Всі учасники експозиції - близько 25 тисяч - мають інформацію про компанію і продукцію в формі фотографій, відеороликів, 3D-зображень, презентацій в середовищі віртуальної реальності та інше.

Всі зони експозиції почнуть функціонувати одночасно в день відкриття і будуть охоплювати виставкову продукцію, координацію поставок і постачальників, транскордонну електронну торгівлю і багато іншого, оскільки Кантонський ярмарок, як і раніше, пропонує високоякісні хмарні сервіси, включаючи відображення інформації, взаємодію в режимі реального часу, призначення переговорів і рекламу в прямому ефірі.

Кантонський ярмарок забезпечить конфіденційність торгівлі в корпоративному (B2B) сегменті і дозволить як покупцям, так і продавцям взаємодіяти між собою і виконувати замовлення через інші ресурси на свій вибір. Платформа Кантонського ярмарку також надає канали для відеоконференц-зв'язку і взаємодії через соціальні мережі з метою полегшення комунікацій.

У минулому році 128-ий ярмарок відвідали покупці з 226 країн і регіонів, що є рекордним показником і представляє собою по-справжньому диверсифіковану інтернаціональну клієнтуру.

Стати відвідувачем виставки

Крок №1: Реєстрація компанії за посиланням >>

Крок №2: Після реєстрації компанії приєднатись до ВІП групи Ukrainian Chamber of Commerce and Industry - код запрошення: ECKA2560

Інструкція підключення за посиланням >>

Для учасників ВІП групи Центр міжнародної ділової співпраці ТПП України, як офіційний партнер Організаторів ярмарку, готовий надати необхідну підтримку з пошуку товарів та організації зустрічей з виробниками цієї продукції. З питань зустрічей просимо звертатись за телефоном +380 67 662-96-56 або b2bexpo@ucci.org.ua.

Запрошуємо Вас до участі в 129-му Кантонському ярмарку та скористатись можливістю знайти нові товари та партнерів для свого бізнесу!

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.