Запуск кампанії «Молодь та Індустрія 4.0»

Ми раді повідомити про офіційний старт кампанії “Молодь та Індустрія 4.0”. Головною метою є побудова спільного порядку денного для промисловців та хайтек секторів в даній сфері по відношенню до ключових викликів, як відтік молоді з промисловості та низька ефективність існуючих стратегій. Ця аженда має включати в себе чітку фіксацію головних викликів, напрями та плани дій, визначення кращих практик. Відповідно кампанія включає аналітичні роботи з прояснення стану, висвітлення кращих практик в медіа, проведення круглих столів в регіонах країни, а також фінальну конференцію в Києві на початку березня.

Головними партнерами – організаторами кампанії є платформа Industry4Ukraine (комітет “Стала індустрія”), асоціація АППАУ, кластери Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування (ІАМ) Києва, Вінниці, Миколаєва, Запоріжжя та Харкова. Головні заходи кампанії отримали статус EU Industry weeks від Єврокомісії.

Кампанія вже залучила 11 регіонів, – крім вказаних вище, свої заходи планують також Суми, Кропивницький, Полтава, Івано-Франківськ, Львів та Донецька область.

Перші активності кампанії стосуються опитування двох головних категорій – студентської молоді та роботодавців. Якщо ви відноситесь до будь-якої з цих аудиторій ми просимо вас пройти опитування.

В п’ятницю, 28 січня об 14:00 відбудеться оглядовий вебінар – онлайн обговорення з питань кампанії. Запрошуємо.


З повагою,

Команда АППАУ

© Copyright, 2022, асоціація «підприємств промислової автоматизації України»

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.