Завод «Палада» побудує композитний плавучий док для турецької компанії

Херсонський державний завод «Палада» та турецька компанія HidrodinamikShipyard уклали контракт на будівництво і постачання композитного плавучого доку вантажопідйомністю 8500 тонн.

Про це повідомила пресслужба держконцерну

Морську споруду побудують з використанням сучасної технології: понтон виготовлять з морського залізобетону на основі сульфатостійкого портландцементу, а башти – з суднобудівної сталі. Таке поєднання матеріалів дасть змогу понад 50 років скорочувати витрати на обслуговування.

Всі основні матеріали будуть українського виробництва, а обладнання – європейських і турецьких постачальників.

З 1968 року «Палада» побудувала 43 аналогічні доки різних модифікацій, 39 з яких успішно експлуатуються в багатьох країнах світу.

За даними «Укроборонпрому», продукцію заводу «Палада» використовують Японія, Південна Корея, Фінляндія, Болгарія, Туреччина, Алжир та інші країни.

«Це перший україно-турецький контракт, укладений після того, як у присутності президентів обох країн – Володимира Зеленського та Реджепа Таїпа Ердогана – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і міністр торгівлі Турецької Республіки Мехмет Муш підписали угоду про зону вільної торгівлі між Україною і Туреччиною», – повідомив очільник заводу Євген Алхімов.

 

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.