Завтра, 14 вересня, о 15:00 починається Форум "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання"

Новости

Все новости

Форум "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання"

Вже завтра, 14 вересня у Києві (готель "Прем'єр Палас") у форматі наживо відбудеться Форум "Ефективні енергетичні рішення для власного споживання" !

Форум є професійною комунікаційною та освітньою платформою для власників та топ-менеджерів, а також технічних спеціалістів підприємств, які сфокусовані на тому, щоб забути про постійне зростання тарифів на електроенергію та вивести бізнес на новий етап розвитку, драйвером якого є власна сонячна електростанція.

❗У фокусі Форума - сучасні технологічні моделі у сфері сонячної енергетики для енергозабезпечення підприємств.

Зареєструйтесь та отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ квиток на одну із головних галузевих подій цієї осені!

Залишилось менше 5% місць у конференц-залі!

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ

ВНЕСІТЬ ЦЮ ДАТУ ДО СВОГО ДІЛОВОГО ЩОДЕННИКА!

14 вересня, початок о 15:00

Гібрдний формат участі: наживо та онлайн-трансляція

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР/СПІВОРГАНІЗАТОР:

Photomate – регіональний VAP партнер та CSP (Сертифікований сервісний партнер) HUAWEI у галузі сонячної енергетики в країнах Центральної та Східної Європи, Скандинавії, Прибалтики, Кавказу та Центральної Азії. З 2008 року займає лідируюче положення у сфері постачання сонячних інверторів для комерційних проєктів та домогосподарств. Лише в 2020 році об’єм поставлених інверторів Huawei FusionSolar досягнув майже 1440 МВт встановленої потужності.

Продюсер Форуму:

IB Centre – Центр Інноваційного Бізнесу, який реалізує проєкти у сфері клінтех, а також є провідним організатором конференцій, виставок та навчальних програм у у сфері чистих технологій з історією понад 15 років та реалізованими проектами від Брюсселю до Алмати, які прискорили формування галузі чистих технологій.

 

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.