ZEISS розширює продаж свого програмного забезпечення

ZEISS встановлює партнерство із Scantech для продажу свого програмного забезпечення для 3D-сканування

 

Дані вимірів можна аналізувати за допомогою програмного забезпечення ZEISS, а результати наводити у звітах.

Технічні рішення ZEISS для забезпечення якості

ZEISS співпрацює із Scantech, китайською технологічною компанією, яка розробляє, виробляє та продає 3D-сканери та вимірювальні системи. Метою партнерства є оснащення сканерів Scantech інноваційним програмним забезпеченням для контролю від ZEISS, щоб мати можливість пропонувати ще кращі 3D-рішення та розширювати коло користувачів на міжнародному рівні.

Завдяки цьому партнерству ZEISS зміцнює свої лідируючі позиції у сфері вимірювального програмного забезпечення. Виміри генеруються 3D-сканерами Scantech. Зображення можуть бути проаналізовані за допомогою програмного забезпечення ZEISS, а результати можуть бути наведені у звітах про вимірювання.

Д-р Марк Ваверла, керуючий директор ZEISS Industrial Quality Solutions, пояснює: «Наше партнерство із Scantech має дати клієнтам з усіх галузей можливість скористатися нашими провідними на ринку ноу-хау у сфері вимірювального програмного забезпечення». Завдяки комплексному програмному забезпеченню наші клієнти зможуть швидко та легко оцифровувати об'єкти та процеси», – підкреслює Джефф Ванг, керуючий директор Scantech.

Про компанію ZEISS

ZEISS — одна із провідних світових технологічних компаній в оптичній і оптоелектронній промисловості. У чотирьох підрозділах: «Технології виробництва напівпровідників», «Промислова якість і дослідження», «Медичні технології» і «Споживчі ринки» річний обсяг продажів групи ZEISS останнім часом склав 8,8 млрд євро (станом на 30 вересня 2022 р.).

ZEISS розробляє, виготовляє та продає інноваційні рішення для промислової метрології та забезпечення якості, рішення для мікроскопії для медико-біологічних наук і дослідження матеріалів, а також медичні технологічні рішення для діагностики та терапії в офтальмології та мікрохірургії для своїх клієнтів. ZEISS також представляє провідну у світі літографічну оптику, яка використовується у виробництві мікросхем для виробництва напівпровідникових компонентів. Продукція марки ZEISS, така як лінзи для окулярів, об'єктиви для фотоапаратів і біноклі, користується попитом і є законодавцем моди в усьому світі.

Завдяки цьому портфоліо, орієнтованому на сфери майбутнього зростання, такі як цифровізація, охорона здоров'я та Індустрія 4.0, а також сильному бренду, ZEISS допомагає формувати технологічний прогрес і просуває світ оптики та суміжних сфер за допомогою своїх рішень. Основою успіху та подальшого постійного розширення технологій ZEISS і лідерства на ринку є постійно високі витрати на дослідження та розробки. ZEISS інвестує 13% свого обороту в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи — ці високі витрати є давньою традицією ZEISS, а також інвестиціями в майбутнє.

Компанія ZEISS, що нараховує більше 40 000 співробітників, працює майже в 50 країнах, маючи близько 30 виробничих майданчиків, 60 точок продажів і обслуговування та 27 центрів досліджень і розробок по всьому світу (станом на 31 березня 2023 р.). Основне місцезнаходження компанії, заснованої в Єні в 1846 році, перебуває в Оберкохені (Німеччина). Єдиним власником материнської компанії Carl Zeiss AG є Фонд Carl Zeiss, один з найбільших німецьких фондів сприяння науці.

Статті про компанію читайте на нашому сайті за посиланням.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.