LIGNA. Загальна мова, що з'єднує машини

Загальна мова для підключення машин для обробки деревини була розроблена протягом останніх чотирьох років 7 лідерами в галузі деревообробного обладнання: BIESSE, BÜRKLE, HOMAG, IMA SCHELLING, SCM, WEBER і WEINIG.

LIGNA стане можливістю поділитися з німецькою та міжнародною деревообробною аудиторією новинами про стандартний інтерфейс як специфікацію Woodworking Companion для OPC UA (уніфікована архітектура комунікацій відкритої платформи), що дозволяє легко інтегрувати та підключати машини від різних виробників.

Спеціалізовані технічні групи розробляють стандартний інтерфейс і наразі працюють над функцією керування завданнями, яка гарантує, що всі машини, задіяні у виробничому процесі, будь то деревообробні чи металообробні, інструментальні верстати, системи видалення пилу чи роботи, різних марок і технологій, будуть узгоджені. Стандарт керування роботою перевіряє час роботи, технології, частини, матеріали та обробку, необхідні в процесі; це забезпечить порядок у вертикальній комунікації в рамках виробничого процесу після визнання всіх складностей і критеріїв, які вимагає ринок. Уся процедура буде стандартизована і більше не залежатиме від змінних факторів, пов’язаних із операторами чи машинами, що полегшить виробництво, оскільки індивідуальне програмування інтерфейсу буде замінено, а загальний контроль виробничого процесу буде налаштовано дуже ефективно.

Загальну мову було розроблено у співпраці з UMATI (Universal Machine Technology Interface), який об’єднує машинобудівників і користувачів, створюючи таким чином співтовариство галузей промисловості та просуваючи універсальні стандарти в кількох секторах, включаючи — у цьому проекті — деревообробку.

Проект отримав назву izy, натхненний універсальними мовами, і вирішить проблему спілкування простим і спрощеним способом.

У LIGNA всі 7 компаній-членів спільно з VDMA, які підтримували та заохочували проект з його ранніх етапів, нададуть деталі та інформацію про Woodworking made izy.


izy@izywoodworking.com

izywoodworking.com

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.