Новини від АППАУ: new 4.0: новий гайд “Інструменти промполітики” | Trans4mation | Пром форум в МВЦ

Ось найцікавіші новини української Індустрії 4.0 у кінці листопада 2020.

Політики та стратегії в сфері Індустрії 4.0

Вийшов новий стратегічний документ Аналітичного центру Industry4Ukraine – практичне керівництво для policy-makers «Інструменти промислової політики». Документ суміщає просвітні елементи з методичними рекомендаціями для всіх policy-makers.

 

Група авторів презентує цю роботу в понеділок 23 листопада в 11:00 на онлайн зустрічі (за тим самим посиланням), – запрошуємо.

На минулому тижні відбувся 1-ий вебінар в проекті “Інтеграція 4.0”. Цей проект охоплює 4 регіони України, й спрямований на покращення взаємодії влади-науки та бізнесу в рамках проектів смарт-спеціалізації. Дивитись звіт вебінару за посиланням.

Новини світу 4.0 – важливі події в Україні та світі

Найбільший промисловий форум країни відбудеться з 24 по 27 листопада в Києві. На ньому традиційно буде представлено багато провідних виробників машинобудування, інжинірингу, промислової автоматизації. АППАУ також буде представлена окремим стендом.

Якщо ви не зареєструвались ще на форум Trans4mation – саме час, – вже з понеділка, щодня з 15 до 17:30 - найцікавіші кейси застосування технологій Індустрії 4.0. Спікери – топ-менеджери провідних українських підприємств. Характерна особливість цього форуму: нуль реклами чи промоції вендорів, – максимум уваги до позиції замовників й того, що вони отримали.

Новини інноваторів Індустрії 4.0 – одним рядком:

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.