
Долучайтеся до презентації нового сезону акселераційної програми для підприємиць Відважна 2.0, яка відбудеться онлайн вже 26 березня о 13:30 на YouTube-каналі Дія.Бізнес.
Відважна 2.0 – Програма для українок, які планують започаткувати власну справу або бажають розвинути мікро- або малий бізнес, який вже працює.
Під час презентації дізнаєтеся про:
*Візійний жіночий бізнес-акселератор Відважна 2.0 впроваджує мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)», глобальної ініціативи She’s Next Empowered by Visa та monobank.
Дія.Бізнес — масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, ініційований Міністерством цифрової трансформації України у лютому 2020 року. З травня 2021 року проєкт реалізується Мінцифрою спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту.
Дія.Бізнес