Виставки GIFA, METEC, THERMPROCESS і NEWCAST 2023 – потужна платформа для енергоємної металургійної промисловості

У фокусі уваги квартету виставок Messe Düsseldorf знаходяться такі гарячі теми, як ecoMetals, декарбонізація та економіка замкненого циклу.

 

12-16 червня 2023 р. Дюссельдорф стане центром міжнародної ливарної та металургійної промисловості. Всесвітньо відомі виставки GIFA, METEC, THERMPROCESS і NEWCAST, які проводяться кожні чотири роки й охоплюють весь спектр ливарної техніки, литої продукції, металургії та управління термічними процесами на виробництві, мають у цьому році великий попит з боку енергоємних галузей. Адже сучасні виклики стимулюють цифровізацію металургійних технологій і пошук сталих рішень, спрямованих на майбутнє.

Понад 2 000 експонентів з більш ніж 50 країн підхоплюють глобальні тренди й демонструють у дванадцятьох павільйонах виставки весь спектр сучасних технологій і продуктів. Основні теми виставки під назвою «Яскравий світ металів» (BrightWorldofMetals): декарбонізація металургійної промисловості, ecoMetals, економіка замкненого циклу, цифровізація, адитивні технології виробництва, а також електромобільність і автомобілі легкого типу.

Директор виставок GIFA, METEC, THERMPROCESS і NEWCAST від Messe Düsseldorf Мальте Зайферт пояснює: «Ґрунтуючись на актуальному середовищі галузі, виставки GIFA, METEC, THERMPROCESS і NEWCAST продемонструють нам у червні майбутні напрямки розвитку. Металургійна промисловість підтримує актуальні теми Плану ЄС із захисту клімату до 2050 р. та вкрай потребує сьогодні потужної платформи для міжнародної комунікації та діалогу. Відгуки експонентів показують, що зустріч на чотирьох технологічних спеціалізованих виставках у червні стане абсолютним лідером серед подій цього року. Поряд із такими топовими марками, як Heinrich Wagner Sinto, Oskar Frech, Vesuvius на GIFA, а також Dihag Holding, Primemetals, SMS group (METEC), Heunisch, Kutes Metal, Thoni Alutec (NEWCAST) чи, наприклад, Aichelin, Electrotherm і WS (THERMPROCESS), в Дюссельдорфі будуть представлені майже всі широко відомі підприємства, які розпочинають велику трансформацію на основі новаторських інновацій та ідей». Він продовжує: «Пом’якшення обмежень для подорожей в Азії надало експонентам додатковий поштовх до участі у виставці. Отже, відвідувачі-фахівці можуть цього року знову насолодитися міжнародним розмаїттям чотирьох галузевих виставок, до якого вони звикли».

BrightWorldofMetals виправдовує свою назву не тільки з огляду на експонентів, але й з огляду на структуру відвідувачів: більш ніж половина гостей виставки приїжджає, як показав досвід, з-за океанів і зі всієї Європи.

 

Чітка структура павільйонів

 Задля кращої орієнтації павільйони поділені на фахові виставки й основні теми, надаючи у такий спосіб комплексний та оптимальний огляд ринку:

➢        Павільйон GIFA 10-11: Лиття під тиском і периферія

➢        Павільйон GIFA 12: Технології ливникових систем і прибутків,
ливарна хімія

➢        Павільйон GIFA13: Адитивне виробництво, спеціалізована виставка «Техніка в литті», зустрічі GIFA, форумGIFA

➢        Павільйони GIFA15-17: Виготовлення моделей, форм
і ливарних стрижнів, ливарні машини й установки

➢        Павільйон GIFA 16: Робототехніка

➢        Павільйон METEC1: Ковальська техніка

➢        Павільйони METEC 1+4+5: Виготовлення промислових установок

➢        Павільйон METEC 5: Компоненти й субпостачальники

➢        Павільйон THERMPROCESS9: Форум «THERMPROCESS та ecoMetals»

➢        Павільйон THERMPROCESS9: Заходи асоціації FOGI

➢        Павільйони NEWCAST 13-14: ФорумNEWCAST (павільйон 13)

 

ecoMetals – шлях до майбутнього

З 2011 р. кампаніяecoMetals, яка реалізується Messe Düsseldorf, є постійним компонентом Bright World of Metals й родзинкою квартету виставок. Ця ініціатива сталого розвитку пов’язана з екологічним шляхом галузей ливарного виробництва й обробки металів. Вона надає поштовх підприємствам-експонентам інвестувати в інноваційні, сталі й економічно конкурентоспроможні технології. Гості виставки можуть упізнати екологічні інновації за логотипом ecoMetals на виставкових стендах і в онлайн-порталі. А по так званим стежкам ecoMetals Trails вони можуть відвідати обраних експонентів у рамках безкоштовної щоденної екскурсії по виставками GIFA, METEC, THERMPROCESS і NEWCAST.

Завдяки новим технологіям, сучасним засобам із скорочення викидів СО2 і запобігання їм, а також завдяки поширенню використання відновлюваних джерел енергії та водню замість вугілля „TheBrightWorldofMetals“ знаходиться на зеленому шляху до кліматично нейтрального майбутнього. 15 і 16 червня 2023 р. на форумі ecoMetalsу павільйоні 9 відбудуться дискусії на найактуальніші теми трансформації металургійної промисловості.

 

Узгодженість програми виставки й рамкової програми

До успіху спеціалізованих виставок свій внесок роблять і рамкові програми, фахові заходи й галузеві зустрічі. Найголовніші пункти рамкової програми:

➢        Форуми GIFA, 12-13 червня 2023 р. (павільйон 13, стендD07)

➢        Зустріч ливарників, 12-16червня 2023 р. (павільйон 13, стенд C39)

➢        Програма для молодих фахівців із демонстрацією ливарного виробництва, 12-16 червня 2023 р. (павільйон 13, стендиE50+F52)

➢        Ініціатива для молодих фахівців „Metals4you“, 12-16 червня 2023 р. (павільйон16)

➢        Фахова виставка наукових досліджень, 12-16 червня 2023 р. (павільйон 13, стенд C17)

➢        ESTAD (Європейські дні металургійних технологій та обладнання), 12-16 червня 2023 (CCDSüd)

➢        EMC (Європейська металургійна конференція), 11-14 червня 2023 р. (CCDSüd)

➢        Спеціалізована виставка дослідного об’єднання із виробництва промислових печей FOGI, 12-16 червня 2023 р. (павільйон 9, стендC42)

➢        Тематичний день «Енергетична трансформація», 12 червня 2023 р. (павільйон 9, стенд D74)

➢        Форум THERMPROCESS, 13-14 червня 2023 р. (павільйон, стенд D74)

➢        Дискусія Асоціації машинобудування та виробництва промислових установок VDMATechTALK, 15 червня 2023 р. (павільйон 9, стенд D74)

➢        Форум ecoMetals, 15-16 червня 2023 р. (павільйон 9, стенд D74)

➢        КонференціяАсоціації виробників вогнетривких матеріалів і димових труб DGFS,12.06.2023 (SaalX)

➢        Форум NEWCAST, 14 червня 2023 р. (павільйон 13, стенд D07)

➢        NEWCAST-Award, вручення відзнак 14 червня2023 р. (павільйон 13, стенд D07)

➢        Форум Європейської асоціації ливарної промисловості CAEF, 15 червня 2023 р. (павільйон 13, стенд C49)

➢        Вручення відзнак Німецької Ливарної промисловості за інновації, 15 червня 2023 р. (павільйон 13, стенд D07)

➢        Форум WFO, 15 червня 2023 р. (павільйон 13, стенд D07)

➢        Колоквіум з історії ливарного виробництва, 16червня2023 р. (павільйон 13, стенд D07)

➢        Ливарна техніка, 12-16 червня 2023 р. (павільйон 13, стенд C27)

➢        Збори членів асоціацій BDG, FVG,VDG, 15 червня 2023 р.

 

GIFA: Провідна світова виставка ливарних технологій і технічний форум

GIFA є найважливішою фаховою виставкою ливарної промисловості у всьому світі й покриває своєю пропозицією всі аспекти інновацій, що визначають майбутнє. В червні на гостей виставки очікує різноманітна пропозиція, що складається з ливарних машин, ливарної продукції, верстатів, робототехніки, друку 3D і багато іншого. Значущу роль відіграють при цьому дбайливе ставлення до навколишнього середовища, заощадження ресурсів й енергоефективність. Окрім того, GIFA пропонує широку рамкову програму із спеціалізованими виставками, доповідями, дискусіями, презентаціями й заходами, на яких зберуться учасники зі всього світу. Близько 900 експонентів з усіх країн, відомих своїм потужним виробництвом, представлять свою продукцію в павільйонах 10-13 і 15-17. Заявки на участь уже подали такі світові лідери, як ASK Chemicals (Німеччина), FOSECO (Німеччина), Heinrich Wagner Sinto(Німеччина), Hüttenes Albertus (Німеччина), Oskar Frech (Німеччина), Kuka Deutschland GmbH (Німеччина) та Loramendi S. Coop (Іспанія). Крім того, до виставки вже доєдналися великі спільні стенди з Китаю та Італії.

 

 

NEWCAST: Широка міжнародна участь

На 6-й Міжнародній фаховій виставці ливарної продукції та на форумі Newcast понад 400 експонентів продемонструють у павільйонах 13 і 14, наскільки глобальним стало виробництво литої продукції. Невід’ємною частиною виставки є теми сталого розвитку й енергоефективності. У виставці беруть участь такі світові лідери, як Gießerei Heunisch (Німеччина), Eisenwerk Brühl (Німеччина), Kutes Metal San. (Туреччина), Thoni Alutec (Польща) та Waupaca Foundry (США). Серед експонентів також Fritz Winter Eisengießerei GmbH&Co.KG, Gienanth Sales GmbH, Grohmann Aluworks GmbH&Co.KG, Grunewald GmbH&Co.KG, LaFonte Ardennaise S.A., Siempelkamp Giesserei GmbH. Звертають на себе увагу й великі колективні стенди підприємств з Китаю, Індії, Тайваню, Бразилії, Мексики й Туреччини.

 

 

METEC: Водинадцяте на успішному курсі

Міжнародна спеціалізована металургійна виставка, що супроводжується конгресами, в 11-й раз продовжить свій успішний шлях, спираючись на досягнення 2019 р. Понад 500 експонентів зі всього світу продемонструють у павільйонах 1, 4 і 5 установки з виробництва чавуну, сталі й кольорових металів, розливання та формування сталі, а також доменне, прокатне й сталеплавильне обладнання та його компоненти. На МЕТЕС будуть представлені й ковані компоненти. У списку експонентів присутні Dihag Holding (Німеччина), Inteco (Австрія), Primetals Technologies Ltd. (Велика Британія), Vesuvius (Бельгія), SMS Group (Німеччина), Tenova S.P.A. (Італія) та Sinosteel (Китай).

 

 

Лідери галузі на THERMPROCESS

13-та виставка THERMPROCESS на 60 відсотків складається з міжнародних учасників, а майже 300 експонентів роблять її провідною виставкою світу й обов’язковою датою в календарі. Це можна побачити за актуальним списком зареєстрованих підприємств, серед яких такі світові лідери галузі, як Aichelin (Німеччина), Ajax Tocco Magnethermic GmbH (Німеччина), ABP Induction Systems GmbH (Німеччина), Electrotherm (Німеччина), Honeywell Thermal Solutions–Elster GmbH (Німеччина), Inductotherm Europe Ltd (Велика Британія), Otto Junker (Німеччина), Seco/Warwick Europe (Польща) та WS Wärmeprozesstechnik (Німеччина). Вони представлять технологічні тенденції у галузі промислових печей, промислових установок термічної обробки, технології термічної обробки благородних металів, твердих металів, кераміки, сталі й заліза, а також у сфері будівельних елементів й обладнання, виробничих і допоміжних матеріалів. На спеціалізованій виставці виробники обладнання термічної обробки та їхні субпостачальники разом сфокусуються на візії виробництва продукції без екологічного сліду.

 

 

 

Придбання квитків онлайн

Аби заощадити собі гроші й час, зацікавлені відвідувачі можуть напередодні придбати квитки на GMTN 2023 через Інтернет. Адже, денний квиток, якщо його придбати онлайн, коштує 55,00 євро (а якщо купувати на місці – 70,00 євро), а квиток на весь час проведення виставки – 108,00 євро (замість 138,00 євро). В наявності є також квитки для студентів і школярів за ціною 20,00 євро, якщо пред’явити відповідні документи.

Галузеві портали www.gifa.de, www.metec.de, www.thermprocess.de, www.newcast.de та www.tbwom.com пропонують необхідну інформацію, багато послуг із підготовки до відвідування виставки (напр., інтерактивні плани павільйонів), із створення мереж з підприємствами, а також представляють актуальні тенденції ринку й новини „The Bright World of Metals“, аби залишатися в курсі в роки між проведенням виставок.

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.