AGROPORT East Kharkiv 2016 (АГРОПОРТ Схід)

Ближайшие события

Все события

IV Міжнародний форум

20–22 октября 2016 г.
Украина, Харьков, Международный аэропорт

Осінній AGROPORT East Kharkiv 2016 відбудеться в сформованому форматі конференцій, виставки та демонстраційного показу техніки. Програма форуму буде складатися з наступних напрямків:

  • 20 жовтня (четвер) – День агробізнесу
  • 21 жовтня (п’ятниця) – День фермера
  • 22 жовтня (субота) – День поля

В рамках трьох днів на майданчику харківського аеропорту пройдуть понад 20 профільних конференцій, тематика яких охопить весь спектр аграрної галузі: від інвестиційної проблематики до використання найсучасніших технологій.

Міжнародний статус форуму в цьому році підтримується посольствами, консульствами та зарубіжними підприємствами 20 країн-учасників. Форум пройде за підтримки та сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства інфраструктури України та Міністерства охорони здоров’я України, а також Харківської обласної державної адміністрації.

Відмінною особливістю осіннього заходу стане «професійний обмін досвідом» фермерів Заходу і Сходу, оскільки планується приїзд і участь делегацій фермерів з 12 областей України. Крім цього, «родзинкою дружби» стане виступ Західної шеф-групи – кращих шеф-кухарів Львова з серією майстер-класів на виключно фермерської продукції.

Організатор: Консалтингова компанія «AviaBrand»

Співорганізатор: Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.