ARAMIS AFX-PRO 4G - ПОТУЖНИЙ НАДШВИДКИЙ ЛАЗЕРНИЙ КОМПЛЕКС

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ЛИСТООБРАБОТКА»

Кількість виробів за одиницю часу збільшена на 25%. Більше деталей. Більше клієнтів. Більше прибутку.

Передові технологічні компоненти від лідерів галузі забезпечують максимальну продуктивність всієї системи

Мінімізація часу виробничого процесу завдяки інтуїтивно зрозумілому програмному забезпеченню

Максимальна швидкість збільшена на 33%.

Відмінний і точний результат на 100%.

Відкрийте весь потенціал лазерної технології та відчуйте безмежність переваг лазерного розкрою! Нове покоління лінійного двигуна. Синергія потужних тех­нологій та новий підхід до продуктивності ви­робництва і собівартості готового виробу. Проста масштабованість виробництва за допомогою модульних систем автоматизації.

ДОДАТКОВА АВТОМАТИЗАЦІЯ

Автоматизація виробничого процесу обробки металу дозволяє оптимізувати подачу листів в систему розкрою і передачу на наступні виробничі цикли. Так ви мінімізуєте витрати на додатковий персонал, підвищуючи при цьому ступінь завантаження устаткування.

На кожному етапі зростання виробництва ви отримуєте необхідний рівень автоматизації від єдиного інтегратора і партнера — ARAMIS.

 

EasyLoader. Система ручного управління завантаження металу. При наявності даної системи верстат може обслуговувати один оператор.

ProLoader. Автоматична система подачі листа на стіл. Мінімізує час роботи оператора.

 

ProLifter. Повністю автоматична система завантаження і розвантаження матеріалу. Один оператор може обслуговувати кілька верстатів одночасно.

Технологічний та Економічний

ЛІНІЙНИЙ ДВИГУН ARAMIS LD

Найвищу продуктивність забезпечують власні передові розробки у сфері прецизійної механіки — система лінійного приводу. А американська система ЧПК AEROTECH забезпечує управління приводом та миттєву передачу даних.

ОПТИЧНА ГОЛОВКА

Максимальна швидкість і якість розкрою забезпечується оптичною головкою преміум класу від компанії HIGHYAG — одного зі світових лідерів у даній галузі. Застосування даної головки дозволяє максимально ефективно обробляти як тонкий, так і товстий лист. А функції автофокусування та магніфікаціі максимально автоматизують процес розкрою, відкриваючи нові можливості.

ЛАЗЕРНЕ ДЖЕРЕЛО

Для досягнення найвищої швидкості різання металів (до 60 м /хв) застосовуються лазерні джерела з променем підвищеної щільності. AFX-PRO 4G комплектується потужним лазерним джерелом виробництва PG Photonics або nLight.

Для цих джерел характерний високий ККД перетворення електричної енергії в оптичну (до 50%), що істотно знижує витрати на електроенергію.

ОТРИМАЙТЕ МАКСИМАЛЬНУ ПРОДУКТИВНІСТЬ. СУКУПНІСТЬ ПЕРЕДОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ РОБИТЬ ЛАЗЕРНИЙ КОМПЛЕКС AFX-PRO 4G НАДЗВИЧАЙНО ПРОДУКТИВНИМ

Як результат — більша кількість готової продукції за менший час.

ПРИ ВИБОРІ ОБЛАДНАННЯ одним із головних показників є його продуктивність. Саме продуктивність обладнання буде впливати на постійні витрати підприємства, собівартість продукції й окупність обладнання.

І, як наслідок, приведе до істотного збільшення рентабельності.

ВАЖЛИВО РОЗУМІТИ, ЩО:  Низька ціна обладнання ≠ Високому прибутку від інвестиції (ROI). Висока продуктивність = Мінімальній собівартості продукції.

Програмне забезпечення

ARAMIS CUTCONTROL — СЕРЦЕ ПРОФЕСІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

Власне програмне забезпечення дає можливість отримати максимальну інтеграцію всіх компонентів лазерного комплексу, сягаючи максимальної швидкості їх взаємодії, та допомагає оперативно впроваджувати передові технологічні рішення.

ARAMIS CutControl має найсучасніші функції, необхідні для:

  • отримання якісної кромки та швидкої пробивки;
  • динамічного управління потужністю лазерного джерела;
  • забезпечення швидкого переїзду між контурами;
  • максимальної безпеки оператора;
  • діагностування та відслідковування стану обладнання та його загальної ефективності.

Не втрачайте час на допоміжні процеси!

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ

Для демонстрації роботи виробленого обладнання, а також отримання дослідних зразків, організовано демонстраційний майданчик.

ФІНАНСУВАННЯ

Репутація ARAMIS як надійної та стабільно зростаючої компанії дозволяє нашим замовникам отримати унікальні умови фінансування в Україні.

НАВЧАННЯ

Повне занурення ваших фахівців в технологію лазерного розкрою забезпечить вашому підприємству максимальну ефективність.

ПОСТАВКА ЗАПЧАСТИН

Постійні складські запаси дозволяють забезпечувати наших клієнтів запасними та швидкозношуваними частинами в найкоротші терміни.

TRADEIN І МОДЕРНІЗАЦІЯ

Завдяки тісній співпраці клієнти отримують доступ до передових технологій, що забезпечує найбільш швидкий розвиток підприємств замовників як в Україні, так і за кордоном.

СЛУЖБА ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Безперебійна робота обладнання наших клієнтів є для нас пріоритетним завданням.

Для забезпечення мінімального простою обладнання ми створили найпотужнішу сервісну службу в Україні, що дозволяє оперативно вирішити навіть найскладніші питання.

РЕМОНТ ЛАЗЕРНИХ ДЖЕРЕЛ

Лазерне джерело — це найтехнологічніший і найскладніший компонент, ремонт якого вимагає дорогого спецінструменту, запасних частин і висококваліфікованих фахівців. Компанія ARAMIS — єдина компанія в Україні, яка забезпечує ремонт лазерних джерел будь-якої складності за лічені дні.


ARAMIS Laser Systems

Україна, 18000, а/с 54, Черкаси, вул. Якубовського, 12

sales@aramis.com.ua  | www.aramis.com.ua  

+38 096 000-07-35

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.