«МАШІНТЕХ»: роботою на «Промфорумі» задоволені

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «СОБЫТИЯ»

Компанія «МАШІНТЕХ» є постійним учасником Міжнародного промислового форуму. Цьогоріч на її стенді були представлені в роботі: електроерозійний верстат MITSUBISHI ELECTRIC MV1200S, хонінгувальний верстат SUNNEN SH‑2000, обтискний верстат Finn-Power P20, плоскошліфувальний верстат з ЧПК 4080AHR виробництва компанії PROTH. Спеціалісти, які відвідали стенд, не тільки отримали інформацію про наявне обладнання, але й ознайомилися з можливостями та особливостями застосування змащувально-охолоджувальної рідини, що пропопується компанією, а також запчастинами та іншими високотехнологічними матеріалами, що використовуються в промисловому обладнанні.

Велику увагу учасників  Міжнародного промислового форуму привернув до себе електроерозійний верстат MV1200S від MITSUBISHI ELECTRIC. Протягом чотирьох днів виставки зацікавлені клієнти та пересічні громадяни мали змогу переконатися в надійності роботи обладнання та легкості управління ним. Під професійним керівництвом фахівців МАШІНТЕХ для всіх охочих проводилися майстер-класи роботи за верстатом.

 

 

Компанія MITSUBISHI ELECTRIC займає провідні позиції на світовому ринку електроерозії завдяки таким якостям своїх верстатів:

  • висока продуктивність як результат великих наукових досліджень і розвитку нових напрямків;
  • висока точність, що зберігається навіть після тривалого терміну експлуатації;
  • висока надійність верстатів, що гарантується ім’ям фірми виробника;
  • орієнтованість на кінцевого користувача, легкість в освоєнні та використанні верстатів;
  • функціональні системи ЧПК.

 

Постійним учасником Міжнародного промислового форуму є також наш надійний партнер — компанія SUNNEN, яка представила хонінгувальний верстат SH‑2000.

Створена у 1924 р., на сьогоднішній день SUNNEN є світовим лідером у виробництві та постачанні обладнання для хонінгування, обладнання для відновлення двигунів і оснастки, а також систем високоточної обробки отворів. Це виробник найкращих інструментів для абразивної обробки, високоефективних хонінгувальних масел, охолоджувального середовища та високоточних калібрів для вимірювання отворів. У вигляді як окремого незалежного ручного верстата, так і повністю автоматизованої машини технології компанії SUNNEN найкращим чином вписуються у виробничі процеси зі збільшеними запитами — працюючи з метою задоволення конкретних потреб виробництва.

Від Finn-Power були представлені обтискні верстати P‑20 і P16HP. Цей бренд може запропонувати найвищу якість завдяки багаторічному досвіду в розробці продукції, техніці та виробництві. Обладнання Finn-Power відповідає вимогам різних галузей. Обтискні машини Finn-Power мають буквально сотні застосувань при виробництві гідравлічних шлангів, трубок, труб, дроту, кабелю, пластику та склопластику.

Finn-Power був створений у 1969 р. Верстати для обтиску та різання шлангів були першими продуктами, виготовленими компанією Lillbacka Powerco Oy під торговою назвою Finn-Power. Щороку Lillbacka Powerco Oy виготовляє тисячі портативних, настільних і промислових моделей обтискних машин, а також машин для різання шлангів та обтикових гайок. Приблизно 95 % продукції TM FinnPower експортується через міжнародну дистриб’юторську мережу в понад 60 країн з фабрики компанії у Фінляндії.

Обтискні машини Finn-Power виробляються компанією Lillbacka Powerco Оу вже 40 років. Продукція Finn-Power була розроблена для задоволення потреб у різних галузях. Сфери їх застосування: гідравлічні шланги, автомобільні компоненти, будівельне обладнання, важке машинобудування, залізничне, морське та електропередавальне обладнання, трубопровідна та кабельна промисловість тощо. Взагалі там, де коли-небудь з’єднуються метали, пластмаси, гума, склопластик, дерево та мотузки, — затребувана продукція Finn-Power.

Установки Finn-Power пропонують найвищу і надійну якість завдяки багаторічному досвіду компанії в їх розробці та виробництві. Обладнання розробляється з урахуванням індивідуальних завдань замовника. Зручні у використанні функції дозволяють легке користування, забезпечуючи надійність і тривалий термін експлуатації. Головна рушійна сила успіху продуктів Finn-Power полягає в численному професійному та кваліфікованому персоналі, який націлений на випередження та керується готовністю бути корисним для наших світових клієнтів, які застосовують продукцію бренду Finn-Power.

Обтискні верстати Finn-Power виробляються за допомогою сучасного обладнання та технологій. Точність виготовлених деталей, підтверджена контролем якості та тестами, дозволяє випускати надійні та точні обтискні машини для виробничих потреб.

Компанія PROTH Industrial заснована у 1980 р. і спеціалізується на випуску прецизійного плоскошліфувального обладнання. Компанія визнана провідним тайванським виробником верстатів такого типу.

Цього року відбулася демонстрація роботи плоскошліфувального верстата з ЧПК 4080AHR. Отримавши визнання за свою якість, надійність і стійкість, ці верстати застосовуються в різних процесах. Мають гідравлічну поздовжню вісь у стандартних моделях, автоматичну поперечну вісь і ручну вертикальну вісь. Для збільшення жорсткості та зменшення вібрації всі литі компоненти верстата армовані. Прості у використанні, ці верстати є стійкими та мають невелике електроспоживання.

Колектив МАШІНТЕХ щиро дякує за активну участь і допомогу в проведенні виставки представникам компаній — постачальників обладнання. Ми цінуємо наше партнерство і віримо у спільний успіх для задоволення потреб клієнтів.

Серед гостей стенда МАШІНТЕХ було дуже багато молоді та зовсім юних відвідувачів, які з цікавістю розглядали найсучасніше обладнання, а також отримали відповіді на свої запитання від наших закордонних партнерів і фахівців МАШІНТЕХ.

 

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.