ARAMIS: Курс на автоматизацію та комплексне вирішення завдань

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ЛИСТООБРАБОТКА»

Група компаній ARAMIS Laser Systems багато років є лідером українського ринку з виробництва лазерних комплексів для розкрою листового та трубного прокату, що характеризуються високою точністю та надійністю.

Одним із головних напрямків розвитку компанії сьогодні є розробка та комплексна поставка автоматизованого обладнання для всього циклу виготовлення продукції.

Сьогодні ARAMIS — це:

  • 9000 м² виробничої площі на двох підприємствах — в Україні та Чехії
  • 12 країн поставка продукції у 12 країн світу
  • > 550  лазерних комплексів, що ефективно працюють на промислових підприємствах
  • 150 промислових підприємств-клієнтів у різних кутках Європи

 

Групу компаній ARAMIS засновано в 1996 р. Це спільне чесько-українське підприємство (у складі ТОВ «АРАМІС» (Україна) й ARAMIS Laser Systems s. r. o. (Czech Republic). Головним напрямком діяльності даної групи є виробництво інноваційного високотехнологічного обладнання для листообробки.

Власний відділ дослідження та розробки (R&D)

ARAMIS, почавши свою діяльність 25 років тому з виробництва високоточних лінійних двигунів, ніколи не зупинявся у своєму розвитку. Поступово нарощуючи виробничу площу та накопичуючи до­свід у сфері лазерної обробки матеріалів, компанія розпочала виго­товляти високоточні, надшвидкісні установки для лазерного розкрою листового прокату. Особливий імпульс розвитку даного напрямку надало використання як джерела випромінювання ітербієвого воло­конного лазера, що дозволяє випускати більш надійну, продуктивну та економічну техніку.

Одним із головних напрямків розвитку ARAMIS сьогодні є роз­робка та комплексна поставка обладнання для всього циклу ви­робництва продукції з листового та трубного прокату, надаючи тим самим необмежені можливості для зростання виробництва своїх клієнтів.

Результати 2020 р. і плани на майбутнє

Незважаючи на негативні тенденції в бізнес-процесах у 2020 р., компанія вивела на ринок чимало новинок, які одразу здобули висо­ку популярність серед клієнтів:

  • ARAMIS AFX-PRO 4G — надшвидкий лазерний комплекс для розкрою листового прокату;
  • ARAMIS LTR-PRO — лазерний комплекс для розкрою трубного та сортового прокату;
  • OptiTech FT — лазерний комплекс для розкрою труб;
  • ARAMIS PBM — листозгинальний прес;
  • ARAMIS LWM — установка для лазерного зварювання;
  • ARAMIS DFM і PFM — настільна установка для гравірування та маркування.

 

ARAMIS AFX-PRO 4G

ПОТУЖНИЙ І НАДШВИДКИЙ ЛАЗЕРНИЙ КОМПЛЕКС

Модифікація топової моделі AFX-PRO 4G дозволила вдосконалити практично всі її найважливіші технічні характеристики.

Лазерний комплекс нового покоління AFX-PRO 4G характеризується екстремальною продуктивністю та незмінно високою якістю обробки листового прокату.

 

ARAMIS PBM

ЛИСТОЗГИНАЛЬНИЙ ПРЕС

Професійні листозгинальні преси ARAMIS PBM високопродуктивні та гнучкі. Інноваційні технології, реалізовані в їх конструкції, сприяють універсальності процесу та спрощують вимоги до форми деталі.

 

ARAMIS LTR-PRO

ЛАЗЕРНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ РОЗКРОЮ ТРУБНОГО ТА СОРТОВОГО МЕТАЛОПРОКАТУ

Лазерні комплекси серії LTR-PRO ефективні та надійні. Вони призначені для: різання та складноконтурного розкрою, прошивки отворів, гравірування і т. п. трубного та сортового металопрокату з високою точністю та якістю.

 

OptiTech FT

ЛАЗЕРНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ РОЗКРОЮ ТРУБ

В установці лазерного різання труб серії OptiTech FТ переміщення різальної головки відбувається за допо­могою зубчастої рейкової передачі, яка приводиться в рух потужними синхронними сервоприводами зі зворотним зв’язком по положенню. Це забезпечує високу динаміку, точність і енергоефективність процесу лазерної обробки. Поєднання передових технологій в OptiTech FТ дозволить вирішити будь-які виробничі завдання розкрою, а можливість оптимізації його комплектації мінімізує вартість.,

 

ARAMIS DFM

НАСТІЛЬНА УСТАНОВКА ДЛЯ ЛАЗЕРНОГО ГРАВІРУВАННЯ ТА МАРКУВАННЯ

ARAMIS Fiber Marker — серія професійних лазерних маркувальників. Вони призначені для маркування та нанесення зображень будь-якої складності на металі з високою швидкістю та точністю.

Можуть бути настільними — DFM, мобільними — PFM і стаціонарними — SFM.

 

ARAMIS LWM

УСТАНОВКА ДЛЯ ЛАЗЕРНОГО ЗВАРЮВАННЯ

Мобільна та компактна система ARAMIS LWM призначена для високоточного лазерного зварювання виробів, у тому числі з різноманітних металів і сплавів.

Цей метод широко застосовується в усьому світі як альтернатива іншим засобам з’єднання деталей між собою.

Переваги обладнання

 Компанія року 2020

У 2020 р. компанія «АРАМІС» отримала відзнаку «Компанія року». Номінацію на це звання, з метою визначення надійних партнерів і постачальників продукції, компаній з високою діло­вою репутацією та інвестиційною привабливістю, щорічно про­водить Всеукраїнський галузево‑аналітичний центр.

Отримана нагорода є підтвердженням досягнень компанії та її першості в галузі. Вказані номінації є підставою для вибору компанії для співробітництва, залучення інвестицій і підтвер­джують постійний розвиток компанії й освоєння нею інновацій­них технологій, коректність її бізнес-моделі та маркетингової стратегії, зручну логістику та систему ефективного управління, а також позитивну динаміку розвитку підприємства.

Сервисне обслуговування

Крім стандартної сервісної підтримки обладнання, що ви­робляється, ARAMIS виконує повне технічне обслуговування лазерних джерел різного рівня складності та залишається єди­ною в Україні компанією, яка виконує їх ремонт.

 

 

Завантажити повний каталог обладнання

Контакти компанії

Відділ продажу:

+38 (096) 000-07-25 

 sales@aramis.com.ua

Відділ міжнародного розвитку:

+38 (067) 447-30-00 

 e.bimbirekov@aramis.com.ua

Сервісна служба:

+38 (067) 542-42-21 

 service@aramis.com.ua

 

www.aramis.com.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.