Mitsubishi Electric прокладає шлях до технологій майбутнього

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ЛИСТООБРАБОТКА»

Mitsubishi Electric — глобальна корпорація, яка виробляє продукцію найширшої номенклатури, призначену як для найрізноманітніших галузей промисловості, так і ту, яка активно використовується в різних галузях людської діяльності. У списку продукції, що випускається: супутникові системи, ліфти, великі медіа-екрани, виробничі рóботи, верстати для електроерозійної обробки, контролери для СЧПК, кондиціонери, напівпровідники та багато чого іншого. Усе вищеперераховане продається по всьому світу та генерує щорічний виторг корпорації в 37,8 мільярдів доларів.

Установка лазерного різання Mitsubishi Electric ідеальна для вашого виробництва

Понад 12 000 установок лазерного різання Mitsubishi Electric уже працюють по всьому світу. Усі їхні переваги реалізовані й у верстатах нового покоління: висока якість комплектуючих, динаміка, доступність, легкість керування як для початківців, так і для професійних операторів, а також ідеально продумана конструкція.

Завдяки тому, що в компанії розробляють і виготовляють усі ключові компоненти — контролери, двигуни, частотні перетворювачі й багато іншого — її установки досконалі та надійні. Той, хто прагне вигідно інвестувати в надійну систему лазерного різання, обирає Mitsubishi Electric.

Відео за посиланням: www.mitsubishi-laser.de/movie  

Безперервний рух до максимального прибутку

Технологія F‑CUT, розроблена в корпорації, дозволяє збільшити продуктивність і знизити витрати. За цією технологією рух ріжучої головки продовжується без зупинок на початку та кінці контуру — виконується лише швидке включення та вимикання джерела випромінювання. Це стало можливим завдяки великій швидкості передачі даних між резонатором і ЧПК Mitsubishi Electric.

Час врізання знижений на 98 % завдяки ідеальній комбінації високоенергетичного джерела лазерного випромінювання та ріжучої головки. За останні роки товщина листа, оброблюваного за даною технологією, зросла з 8 до 25 мм.

Здоров’я оператора й екологічність

Гази, що виділяються в процесі обробки, виводяться через систему фільтрації з рівнем очищення 99,999 % (мінімальний розмір частки 0,5 рм). І все це без особливих складностей і витрат на обслуговування. У результаті повітря у виробничому приміщенні чисте і безпечне для оператора та навколишнього середовища.

Відео за посиланням: www.mitsubishi-laser.de/scanner-en

Усі ключові компоненти системи лазерного різання постійно автоматично перевіряються. Усі результати контролю виводяться на головний екран.

 

Лазерні технології

Швидкість, якість різу та ціни на обслуговування ідеально збалансовані, щоби власник верстата міг заробляти більше.

До 50 % економія споживання електроенергії!

Завдяки високій ефективності перетворення енергії у волоконному лазері економія енергії досягає 50 %. Скороченню експлуатаційних витрат сприяє й енергозберігаючий контролер, а також приводи.

Режим економії енергії (ECO mode)

Розумна система економії енергії автоматично запускається під час простою та поступово переводить установку в режим очікування. Енергоспоживання установки в режимі очікування знижене на 70 %. Приведення установки в робочий стан займає менше хвилини.

Якість різу насамперед!

Зміна довжини хвилі лазерного випромінювання обов’язково відбивається на якості різу. А якщо контур готових деталей не відповідає вимогам, то це сильно б’є по кишені. Кожна лазерна система Mitsubishi Electric, оснащена резонатором Cross-Flow, здійснює розкрій промінем з постійною довжиною хвилі.

Як автоматизація виробництва збільшить ваш прибуток?

Завдяки автоматизації процесу ви зможете виробляти більше деталей і використовувати ваші установки більш ефективно. Системи автоматизації можуть бути модернізовані в будь-який час. Установку лазерного різання легко адаптувати під ваші потреби. Крім того, можлива інтеграція установок Mitsubishi Electric в автоматичні комплекси, що складаються із устаткування інших компаній.

Безліч різноманітних пакетів ПО

Ви самі зможете вибрати програмне забезпечення під свої завдання. Продуктивність лазерної установки багато в чому залежить від вибору правильної CAD/CAM системи. Але що вибрати: просту систему для базових робіт або універсальну із вбудованою системою планування, яка підійде до будь-якого вашого обладнання? Ми пропонуємо CAD/CAM системи, які підходять для верстатів різних виробників. Таким чином, ви купуєте не просто пакет ПЗ, а ще й свободу.

Установки від Mitsubishi Electric завжди ретельно контролюються

Основні деталі та вузли лазерних установок Mitsubishi Electric — системи ЧПК, частотні перетворювачі, електронні підсилювачі, сервомотори та багато чого іншого — виробляється на заводах корпорації. Це забезпечує точну відповідність комплектуючих поставленим завданням та ідеальний контроль якості.

Найбільша невпевненість у довгострокових інвестиціях виникає тоді, коли мова заходить про надійність і доступність запчастин. Mitsubishi Electric не залежить від сторонніх компаній, що дозволяє, за необхідності, одержати комплектуючі в будь-який час: усі необхідні запчастини завжди в наявності та готові до відправлення.

Професійна технічна підтримка в будь-який зручний час

Видаткові матеріали та запчастини будуть доставлені вам, де б ви не перебували!

167 000 вузлів і комплектуючих постійно знаходяться на складі в Дюссельдорфі, де чекають вашого замовлення та будуть миттєво відправлені вам за першою вимогою.

Верстати серії SR-F від Mitsubishi Electric

Оснащені волоконним лазером, функціональні та компактні.

Це перевірена «робоча конячка», на яку ви можете покластися при виконанні різноманітних виробничих завдань, що вимагають високоякісного результату. Вони неодмінно забезпечать необхідну продуктивність і прибутковість вашого бізнесу.

ML3015 SR-F

  • Конструкція: «Літаюча» оптика
  • 15′′ сенсорний екран ЧПК Mitsubishi-Electric
  • Хід по осях, мм
  • Вісь X 3 100
  • Вісь Y 1 565
  • Вісь Z 150
  • Точність повторних операцій: мм ± 0,01
  • Максимальний розмір оброблюваного листа: 3 050 × 1 525 мм
  • Максимальна вага оброблюваного листа: 930 кг

ТОВ «МАШІНТЕХ»

Вул. Степана Руданського, 3А, оф. 511

м. Київ, 04112

тел.: 0 800-40-77-88

info@met.ua

https://www.met.ua/

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.