YAMAWA — передовий різьбонарізний інструмент з Японії

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ИНСТРУМЕНТ»

Формування різьбових поверхонь є однією з ключових операцій у металообробці. Дані операції вимагають досить високої точності, а також значного часу виконання. Звичайно, у цій ситуації до металорізального інструменту висуваються особливі вимоги до стійкості, геометрії та точності виготовлення, адже дані критерії безпосередньо впливають на час формування різьби заданих параметрів.

Коли перед нашою компанією постало завдання з вибору достойного партнера — виробника інструменту, то серед усього розмаїття пропозицій наш вибір зупинився на одному з бездоганних світових лідерів — японській компанії YAMAWA. Вона випускає інструменти найвищої якості, здатні задовольнити найрізноманітніші та найскладніші вимоги технічних спеціалістів.

Компанія YAMAWA була заснована в 1923 р. у Токіо. На даний момент в її структуру входять такі підприємства:

Завод Yonezawa. Це головний завод Yamawa, на території якого знаходиться Випробувальний Центр, оснащений найсучаснішим обладнанням.

Завод Fukushima. Крім виробництва мітчиків, на території цього заводу знаходиться Центр досліджень і розробок групи Yamawa, а також підрозділ, в якому проєктуються та виготовляються шліфувальні верстати, що використовуються у виробничих лініях Yamawa. Завод оснащений централізованою системою подачі мастила та найсучаснішим обладнанням для термічної обробки.

Завод Aizu. Спеціально спроектований для масового виробництва й оснащений найсучаснішим обладнанням, завод Aizu характеризується повною автоматизацією своїх процесів. На ньому виробляються мітчики зі швидкоріжучої сталі та твердого сплаву, а також центрувальні свердла.

Завод Tsutsumi. Цей завод було введено в дію останнім. Він забезпечує заготовками всі заводи групи Yamawa.

Крім виробничих потужностей, YAMAWA володіє широкою дилерською мережею по всьому світу, що забезпечує продаж і технологічний супровід продукції, що випускається, на найвищому рівні.

Інструменти від компанії YAMAWA знаходять своє застосування в різних галузях промисловості, а саме: в аерокосмічній та автомобільній, у кораблебудуванні, машинобудуванні, виробництві побутових електроприладів, а також в IT й інших галузях.

Бренд YAMAWA став уособленням інструментів найвищої якості, що володіють високою та стабільною продуктивністю.

Ставши першою японською компанією з виробництва мітчиків, що отримала сертифікат відповідності стандартам ISO 9001, YAMAWA інвестує значні суми в дослідження та розробки, в систему контролю якості на виробництві, приділяючи також увагу питанням щодо впливу на навколишнє середовище.

 

Виробничий асортимент умовно ділиться на три групи:

  • мітчики (включаючи резьбофрези);
  • плашки;
  • центрувальні свердла (включаючи зенківки).

Весь інструмент виготовляється за трьома основними стандартами — DIN, ANSI і JIS, що істотно полегшує вибір для кінцевого замовника.

Перейдемо до більш детального розгляду найбільшого розділу, а саме, мітчиків.

Мітчики серій HF ULTRA FAST, F FAST і HD DRY, призначені для нарізування різьблення на надвисоких швидкостях

Твердосплавні мітчики серії UH-CT,  призначені для нарізання різьби в сталях підвищеної твердості (до 63HRC)

   

 

Мітчики для формування різьби методом пластичної  деформації матеріалу без утворення стружки

Мітчики серії CT-FC

 Серія HF ULTRA FAST

Дана серія має посилений хвостовик, виконаний з максимально точним допуском, що забезпечує зменшення зносу. Мітчики HF можуть бути використані на швидкості, що у 10 разів перевищує швидкість, допустиму для звичайних мітчиків, забезпечуючи цим істотне зменшення часу на обробку деталі та значну економію при використанні.

Серія F FAST

Використання мітчиків серії F FAST дає можливість знизити вартість нарізування різьби завдяки триразовому збільшенню швидкості. Ці мітчики виготовляються з високоякісної легованої сталі, що дозволяє зменшити робоче зусилля при нарізанні різьби та підвищити стійкість інструменту до поломки.

Серія HD DRY

Мітчики серії HD DRY забезпечують стабільну продуктивність при роботі в умовах нарізання без використання МОР або з мінімальним використанням МОР. Спеціальні покриття захищають від зносу та налипання, що дозволяє серії HD забезпечити точну та довгу службу інструменту.

Серія UH-CT

Представлені твердосплавні мітчики серії UH-CT призначені для нарізання різьби в сталях підвищеної твердості (до 63HRC).

Крім даної серії, компанія YAMAWA випускає й інші твердосплавні мітчики, а саме:

Серія CT-FC

Дані мітчики призначені для обробки чавунів. Виготовляються з мікро зернистого твердого сплаву та демонструють чудову зносостійкість і високу міцність, тому рекомендовані для нарізання різьби в масовому виробництві.

Серія MC-AD-СТ

Мітчики служать для збільшення ефективності при нарізанні різьби в глухих отворах при обробці виробів із алюмінію й алюмінієвих сплавів. Ці мітчики виготовлені з дрібнозернистого твердого сплаву з високою зносостійкістю та покриттям TiAlN.

Серія EH-СТ

Мітчики призначені для обробки сталей твердістю 45 ~ 55HRC. Також виготовлені з дрібнозернистого сплаву з чудовою зносо- й ударостійкістю. У даній серії застосовуються хвостовики з поліпшеними параметрами концентричності для отримання більшої точності обробки.

Формуючі мітчики

Даний інструмент призначений для формування різьби методом пластичної деформації матеріалу без утворення стружки. Область застосування — формування різьби в наскрізних і глухих отворах при обробці таких матеріалів, як: алюміній, сталь твердістю до 32 HRC і нержавіюча сталь.

Компанія YAMAWA випускає формуючі мітчики таких серій:

MS + RS/HPsRZ — мікронарізання різьби;

ROLL — інструмент загального та спеціального призначення;

LS-ROLL — інструмент з подовженим хвостовиком.

Слід зазначити, що крім спеціальних серій, у виробничий асортимент компанії YAMAWA входять також безліч стандартних серій мітчиків як загального застосування, так і адаптованих під обробку окремих матеріалів.

Мітчики лінійки SP, призначені для обробки глухих отворів

Мітчики з подовженим хвостовиком

 

Мітчики лінійки PO Мітчики серії HT

Мітчики лінійки SP, призначені для обробки глухих отворів у різних матеріалах. Даний інструмент ідеально підходить для обробки глухих отворів у матеріалах, при різанні яких утворюється середня і довга стружка. Завдяки своїм характеристикам він дозволяє успішно працювати навіть в умовах переривання нарізання різьби та при обробці отворів з пазами.

Компанія YAMAWA випускає мітчики лінійки SP таких серій:

SP — загального та спеціального призначення;

SP-ОН — інструмент з внутрішнім подаванням МОР;

LS-SP — інструмент з подовженим хвостовиком;

I‑SP — робота вручну та на свердлильному верстаті;

LOSP15 ° — загального та спеціального призначення.

Для обробки наскрізних отворів пропонується також ціла гама рішень, а саме, серії:

PO — загального та спеціального призначення;

PO-ОН — інструмент з внутрішнім подаванням МОР;

LS-PO — інструмент з подовженим хвостовиком;

I‑PO — інструмент для роботи вручну та на свердлильному верстаті;

STR — інструмент загального та спеціального призначення;

STR-GG-ОН — інструмент з внутрішнім подаванням МОР;

LS-НТ — інструмент з подовженим хвостовиком;

HT — комплектні мітчики;

I‑HT — інструмент для роботи вручну та на свердлильному верстаті.


ТОВ «Імперія металів» є офіційним представником компанії YAMAWA в Україні, де на момент публікації даної статті сформовано значний склад, що нараховує більше 6000 мітчиків різних серій. Наші фахівці допоможуть підібрати інструмент, який найбільше підходить для умов вашого виробництва, а цінова політика приємно вас здивує. Зробіть правильний вибір разом із ТОВ «Імперія металів» на користь високоякісного інструменту від компанії YAMAWA!


ТОВ «Імперія металів»

+38 (057) 719-62-09 

+38 (066) 499-22-27

+38 (050) 918-48-99

+38 (067) 319-70-43

+38 (067) 914-69-44

+38 (095) 827-03-65

https://cnc.imperija.com/ 

cnc@imperija.com

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.