XEBEC Technology дозволяє ефективно видаляти задирки

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ИНСТРУМЕНТ»

В умовах сучасного виробництва майже всі процеси намагаються виконувати за таким принципом — завершення завдання з необхідною якістю за мінімальний час для максимального скорочення додаткових витрат. Це правило застосовується і до обробки металів різанням та частково реалізується за рахунок підвищення режимів обробки без втрати точності та якості поверхні — сучасне прогресивне обладнання це дозволяє. Але все одно отримати заданий результат не завжди є можливим з різних причин, тому проведення слюсарних операцій, які безпосередньо впливають на час виготовлення, — стандартна практика. Отже, якщо виключити слюсарні операції повністю не можна, то спробувати зробити їх максимально ефективними — завдання, здійсненне завдяки інноваційним продуктам від японської компанії XEBEC Technology Co., LTD. Саме про цю продукцію йтиметься в цій статті.

Компанія XEBEC Technology Co., LTD була заснована в 1996 р. і до 2002 р. зайняла провідні світові позиції в галузі розробки, виробництва та продажу промислових інструментів для видалення задирок, полірування та фінішної обробки різноманітних поверхонь. На базі компанії діють дослідний та інженерний центри, які дозволяють реалізовувати принципи трьох інновацій, а саме: технологічні інновації, інновації процесів та чіткість управління, що полягають у впровадженні у виробничий процес нових наукових технологій, матеріалів, програмного та апаратного забезпечення; у застосуванні нових, що виходять за рамки встановлених концепцій, методів контролю бізнес-процесів та інноваціями в галузі управління якістю продукції та логістикою.

Виробничий асортимент компанії умовно можна поділити на три сегменти, а саме:

  • серія XEBEC Brush™;
  • серія XEBEC Back Burr Cutter and Path™;
  • серія XEBEC Stone™.

Серія XEBEC Brush

Серію XEBEC Brush™ (рис. 1) формують спеціальні полірувальні щітки для обробки різних поверхонь. Дані інструменти забезпечують чудову ефективність шліфування, оптимальну продуктивність обробки та відсутність деформації. У цих продуктах застосовано новий унікальний абразивний матеріал із керамічного волокна замість традиційних рішень на базі абразивних зерен.

Одна щетинка складається з 1000 керамічних волокон (рис. 2), які працюють як ріжуча кромка.

За типом оброблюваної поверхні інструменти серії XEBEC Brush™ діляться на такі види:

  • інструменти для обробки плоских поверхонь шириною до 100 мм включно (рис. 3); інструменти для обробки плоских поверхонь шириною понад 100 мм (рис. 4);
  • інструменти серії XEBEC Brush™ радіального типу — для обробки бічних і зовнішніх різьбових поверхонь (рис. 5);
  • інструменти для обробки внутрішніх пазів та отворів (рис. 6).

Усі інструменти серії XEBEC Brush™ призначені для роботи на металообробних верстатах, у тому числі з ЧПК, що є безперечною перевагою, оскільки дозволяє проводити процес фінішного доведення та зняття задирок у повністю автоматичному режимі. У даному випадку людський чинник зводиться до мінімуму, відповідно, істотно знижуються відсоток браку та час обробки деталі. Крім металообробного обладнання, дані інструменти застосовуються і при ручній обробці деталей.

Серія XEBEC Back Burr Cutter and Path

Серія XEBEC Back Burr Cutter and Path™ (рис. 8) є сферичним твердосплавним фрезерним інструментом спеціальної геометрії, призначеним для зняття задирок на різних криволінійних краях отворів.

Основні форми кромок наведено на рис. 9.

Дані фрези виготовляються з дрібнозернистого твердого сплаву зі зносостійким покриттям AlTiCrN, що дозволяє проводити обробку широкого спектра матеріалів — від кольорових металів до жароміцних матеріалів, що важко обробляються.

Висока якість обробки (рис. 10), а також запобігання утворенню повторних задирок забезпечується поєднанням спеціальної геометрії, оптимальних кутів різання та траєкторією переміщення інструменту.

Концепція XEBEC Back Burr Cutter and Path™ передбачає надання набору даних про оптимальну траєкторію інструменту на вимогу замовника. Ця концепція спрямована на економію замовником часу написання програми обробки на ЧПК.

Серія XEBEC Stone™

Серія XEBEC Stone™ представлена двома різновидами інструментів для зняття задирок. Це інструменти з гнучким хвостовиком (рис. 11), що забезпечують м’який контакт із заготовкою та суттєво зменшують вібрації під час обробки, та шліфувальні головки (рис. 12) — призначені для ручної роботи на високих швидкостях обертання (до 60 000 об/хв).

Дані інструменти виготовлені з унікального керамічного волокна та працюють із задирками, товщина кореня яких не перевищує 0,1 мм.

Продукти виробництва компанії XEBEC Technology Co., LTD знаходять своє застосування в різних галузях промисловості, зарекомендувавши себе як провідне рішення в галузі фінішної обробки та зняття задирок. Застосування даних інструментів дозволяє проводити якісне доведення та полірування поверхонь за лічені хвилини і без залучення досвідченого слюсарного персоналу, що істотно зменшує основний час обробки деталей. А невисока вартість інструментів робить застосування продукції XEBEC вкрай привабливим в економічному плані.

ТОВ «Імперія металів»
+380 57 719-62-09 | +380 66 499-22-27 
+380 50 918-48-99 | +380 67 319-70-43
+380 67 914-69-44 | +380 95 827-03-65

cnc.imperija.com cnc@imperija.com

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.