DN Solutions LYNX Y6”/8”/10” розширює лінійку горизонтальних токарних верстатів

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «ВЕРСТАТИ ТА ОБЛАДНАННЯ»

 

Наявність додаткової осі Y на горизонтальному токарному верстаті надає нові можливості та підвищує його потенціал. Обробка отворів, нарізання канавок, фрезерування, обточування циліндричних поверхонь, підрізання торців легко і просто виконуються на DN Solutions LYNX 2600Y/SY!

(6ʺ/8ʺ/10ʺ — класи діапазонів обробки)

 

КОМПАКТНИЙ І ПРОДУКТИВНИЙ ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ ТОКАРНИЙ ВЕРСТАТ LYNX 2100/2600, ОСНАЩЕНИЙ ВІССЮ Y

Компанія DN Solutions випустила серію нових горизонтальних токарних верстатів LYNX 2600Y/SY, які доповнюють раніше випущені верстати лінійки LYNX з віссю Y.

Новий токарний центр з ЧПК і 10-дюймовим патроном призначений для прецизійної обробки різноманітних за формою деталей, як-от: клапани, вали, шестерні, фланці, фітинги з максимальним діаметром обробки 380 мм.

Він демонструє чудову якість обробки, характерну для попередніх моделей LYNX  220Y, при цьому більш довговічний і зручний в обслуговуванні.


Револьверна голова на LYNX 2100/2600, оснащеного віссю Y

 

ВІДМІННІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБРОБКИ

DN Solutions LYNX 2600Y/SY комплектуються електродвигуном потужністю 18,5 кВт∙год.

Максимальна швидкість обертання фрезерного інструменту, що встановлюється на револьверній голові за допомогою високостабільної BMT-системи, — 5 000 об/ хв, що в поєднанні з віссю Y забезпечує більш гнучке застосування різних техпроцесів. Усе це дає змогу виконувати обробку виробів складної форми із ще більшою точністю, наприклад чистову обробку канавок, використовуючи багатоспрямовану обробку та кругову інтерполяцію.


Загальний вигляд верстата без обшивки

Для підвищення жорсткості вузла шпинделя конструкцію верстата було доопрацьовано. Тепер він здатний витримувати більше навантаження під час обробки. Це також знижує рівень вібрації корпусу шпинделя, вала, що подає, і поверхні станини, що, своєю чергою, дає змогу підвищити продуктивність.

 

МІНІМІЗАЦІЯ ЧАСУ ПРОСТОЮ

Усі осі верстата оснащені високоточними роликовими напрямними кочення LMG (лінійні напрямні кочення роликового типу) високої жорсткості. Шпиндель оптимізований для високопродуктивної обробки, характеризується низьким рівнем вібрації та шуму. Револьверна голова оснащена сервоприводом. Верстат демонструє довготривалу надійність, відсутність температурних деформацій і високу продуктивність. Наявність задньої бабки, завдяки скороченню часу налаштування на 50%, спростила позиціювання заготовки за допомогою панелі керування, а також технічне обслуговування і ремонт верстата.

 

ПРОСТОТА НАЛАШТУВАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ. КОМФОРТНА РОБОТА ОПЕРАТОРА

Обробний центр LYNX 2100/2600, оснащений віссю Y, завдяки функції налаштування дає змогу контролювати параметри деталі в автоматичному режимі, полегшуючи позиціювання заготовки та інструменту. А функція контролю стану інструменту сповіщає оператора про необхідність його своєчасної заміни.

Завдяки прив’язці інструменту оператор може виконати вимірювання та налаштування за один дотик, скоротивши час налагодження більш ніж наполовину. У разі виявлення несправності під час роботи верстата автоматично генерується повідомлення, що інформує користувача про її місцезнаходження, а також пропонується список дій для виправлення ситуації, що мінімізує час простою.

 

Детальніше про комплектацію, функції та можливості серії верстатів LYNX 2600Y/SY, а також про інші моделі цієї лінійки обладнання можна дізнатися в офісі компанії ВаріТек:

 

Компанія ВаріТек —
ексклюзивний дистриб’ютор
DN Solutions Co., Ltd.
(DOOSAN MACHINE TOOLS)
в Україні 15 років

 

+380 (56) 790-84-21,
+380 (56) 790-84-22,
+380 (67) 389-43-80
info@varitec.com.ua | varitec.com.ua

Найкращий сервіс верстатного
обладнання в Україні

Інтерактивна виставка

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.