PAINT TECHNOLOGY - НОВИЙ БРЕНД НА РИНКУ ЛФП УКРАЇНИ!

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «МАТЕРИАЛЫ, КОМПЛЕКТУЮЩИЕ, ПОКРЫТИЯ»

ТОВ «Технології фарб» вивело на ринок України новий бренд високоякісних лакофарбових матеріалів — Paint Technology. Їхнє виробництво засноване на Hi-Tech технологіях і суворому контролі якості. У даний момент випускається три лінійки продукції — Metal Line, Wood Line та Building Line.

Основними критеріями при виборі фарб і лаків є їхня довговічність, естетичність і екологічність. Відповідність цим вимогам надає виробам привабливість, збільшує їх вартість і тривалість експлуатації. Адже якість і зовнішній вигляд є візитівкою будь-якого виробника, який використовує при фінішній обробці своєї продукції лакофарбові покриття (ЛФП).

Купуючи фарбу або лак, споживачі в основному йдуть двома шляхами. На першому вибирають матеріали відомої компанії, вважаючи, що якість гарантована брендом. Хоча, на нашу думку, це не завжди так. У другому випадку — заощаджують на фарбі, не цікавлячись результатом і подальшою долею пофарбованого нею виробу.

Коротко про Paint Technology

Paint Technology — це синтез уже існуючих у світі технологій виробництва сучасних і конкурентоспроможних лакофарбових матеріалів (ЛФМ). Це креативний підхід до розв’язку поставлених завдань і багаторічна успішна діяльність на території України. Головна мета — випуск високоякісної продукції, що максимально відповідає потребам домашнього господарства та промислового виробництва. Немаловажне й те, що завдяки оптимізації технологічних процесів ЛФМ Paint Technology дуже економічні.

Paint Technology — це:

  • виробництво фарб і лаків із сировини, що поставляється провідними європейськими компаніями;
  • обов’язкове тестування всієї продукції для підтвердження високого рівня якості;
  • постійний зворотний зв’язок зі споживачами продукції для того, щоб якість ЛФМ завжди відповідала поставленим завданням.

Асортименти Paint Technology

У даний момент фарби, лаки, ґрунтовки, шпаклівки, текстурні покриття, антисептики й інші продукти Paint Technology випускаються в трьох основних лінійках.

Metal Line — системи антикорозійного захисту — розроблені відповідно до міжнародного стандарту ISO 12499. Вони призначені для використання на поверхнях різноманітних виробів і конструкцій з металу, експлуатованих у різних умовах, — як у стандартному неагресивному середовищі, так і під впливом різних кліматичних факторів, особливих умов і т. п. Дані ЛФМ успішно застосовують:

  • при виробництві та ремонті сільськогосподарської, будівельної, вантажної техніки та її компонентів;
  • для покриття поверхні вентиляційних, водопровідних систем, зерносховищ, резервуарів і т. п.;
  • при виготовленні металоконструкцій;
  • на станціях технічного обслуговування та ремонту автотранспорту;
  • при виробництві металевих меблів.

Wood Line — системи ЛФП, призначені для захисту та декоративної обробки поверхонь виробів з деревини, деревинно- стружкових матеріалів і композитів. Wood Line — це повний спектр ґрунтовок, просочень, шпаклівок для масиву деревини, композитних матеріалів, плит МДФ: самоґрунтівні прозорі лаки, кольорові емалі, епоксидні смоли, спеціальні покриття з унікальними декоративними ефектами, антисептики, масло-воски та лазурі.

Building Line — системи ЛФП, призначені для захисту та фарбування поверхні конструкцій з бетону, поверхонь із мінеральних матеріалів різної площі й умов експлуатації. Різноманітний асортимент продукції та постійна її наявність на складі дозволяє придбати оптимальний варіант для покриття як стелі в житловій кімнаті або стін у лікарні, так і тисяч квадратних метрів поверхонь промислових складських майданчиків і цехів, а також провести реставрацію будь-якого приміщення, улаштувати гідроізоляцію тощо. Захоплює й різноманітність колірних відтінків. Завдяки цьому, наприклад, для реставрації можна підібрати колір один-в‑один. Професіонали й аматори знайдуть широку лінійку матеріалів для декору приміщень.

Екологічність

PAINT TECHNOLOGY дотримується всіх екологічних норм, використовує інновації для збереження навколишнього середовища та природних ресурсів. Усі ЛФМ від ТОВ «Технології фарб» випускаються з низьким вмістом розчинників. У планах — створення водорозчинних аналогів усіх ЛФМ лінійок METAL LINE та WOOD LINE як з низьким вмістом розчинників, так і взагалі без них.

Сервісне обслуговування

Основні виробничі потужності підприємства знаходяться в Житомирі. А сервісні центри розташовані в Києві, Рівному, Луцьку та Тернополі. У них від фахівців компанії можна одержати докладну інформацію про продукцію, ознайомитися з конкретними зразками та протестувати їх. Також там допоможуть підібрати оптимальне для кожного конкретного випадку ЛФП, порекомендують метод його нанесення, дадуть відповідь на всі питання, що виникають.


З питань співробітництва та для консультацій телефонуйте:

м. Житомир, вул. Фастівська, 11

+380965670447

www.painttechnology.com.ua

Телефони торгових представництв:

Північ і Захід України: +380964462123; +380674112680

Центр, Схід і Південь України: +380988320671, +380671999297

www.flp.org.ua

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.