ДОСТУПНІ ПРЕЦИЗІЙНІ 3D-ВИМІРЮВАННЯ

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «КОНТРОЛЬ И ДИАГНОСТИКА»

Інноваційна компанія Aberlink з Великобританії вже 25 років визначає світові тренди з 3D-вимірювань завдяки кращій ціні та інтуїтивно зрозумілому програмному забезпеченню.

У 2016 році на промисловій виставці у Брно (Чехія) координатно-вимірювальну машину (КВМ) ХTREMЕ Aberlink (Великобританія) фахове жюрі з науковців відзначило найвищою нагородою — золотою медаллю як найбільш інноваційну розробку.

Усіх фахівців з 3D-вимірювань вражають метрологічні та споживчі можливості XTREMЕ:

  • найбільш доступна та універсальна автоматична КВМ в Україні;
  • інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення (ПЗ) не має рівних у світі, на порядки спрощує та скорочує процес навчання, прискорює процес вимірювань;
  • не потребує фундаменту та стислого повітря;
  • робочий діапазон температур 0…40 градусів Цельсія дозволяє цехове використання;
  • портативна конструкція XTREMЕ при загальній вазі до 80 кг дозволяє робити ручний монтаж КВМ силами двох фахівців;
  • завдяки доступності та надійності XTREMЕ Aberlink поширені в університетах Великобританії та Західної Європи як навчальні 3D-засоби.

Окрім портативної моделі XTREMЕ, англійці з Aberlink також виробляють стаціонарні надпрецизійні серії 3D КВМ портального типу (Axiom, Zenith, Azimuth), з беззаперечними перевагами над аналогічними 3D КВМ інших виробників, оскільки мають менші на 25…60% ціни та похибки.

МІКРОТЕХ, крім того, є офіційним дилером в Україні кращих у світі 3D вимірювальних «рук» від Trimos (Швейцарія) з діапазоном вимірювань від 1,2 м до 9 м і похибкою від 15 мкм, з найкращим у світі інтуїтивно зрозумілим метрологічним ПЗ Aberlink.

Харківський МІКРОТЕХ, на відміну від усіх інших українських постачальників 3D КВМ, має власну метрологічну лабораторію, акредитовану на калібрування 3D КВМ за міжнародним стандартом ISO 17025:2017, що суттєво зменшує вартість і терміни періодичного обслуговування та калібрування.

Закупівля портативних і стаціонарних 3D КВМ від харківського МІКРОТЕХ, офіційного дилера в Україні компаній Aberlink (Великобританія) та Trimos (Швейцарія), забезпечить реальну гарантію, постгарантійне обслуговування та поточне калібрування завжди на кращих умовах.

У нашому лабораторно-виробничому комплексі МІКРОТЕХ-Руставелі у Харкові ми постійно маємо в наявності не менше трьох 3D КВМ («рука», портативна та стаціонарні), що дозволяє проводити безкоштовні 3D-тестування ваших зразків та надавати вам послуги з 3D-вимірювань за доступною ціною.

ТІЛЬКИ ІННОВАЦІЙНИЙ ВИМІРЮВАЧ


 

Контактна інформація

ПНВП «МІКРОТЕХ»

Україна, м. Харків, вул. Руставелі, 39

www.microtech-ua.com

 +38 057 7390350

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.