EMCO HYPERTURN 45 G3 якість, гнучкість та економічність

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «СТАНКИ И ОБОРУДОВАНИЕ»

«Зроблено в серці Європи» — це відомий слоган компанії EMCO, який, природно, стосується також HYPERTURN 45 G3. Розробка та виробництво машин, що відповідають найвищим стандартам якості, продуктивності та ефективності експлуатації, здійснюються виключно в Австрії у співпраці з провідними європейськими постачальниками комплектуючих.

HYPERTURN 45 G3

Серія верстатів HYPERTURN компанії EMCO — високотехнологічне рішення для комплексної механічної обробки — складається з верстатів з прохідним перерізом шпинделя від Ø45 до O200 мм. Діаметр деталі, яку можна встановити над станиною, — від Ø430 до Ø1050 мм, відстань між шпинделями — від 760 мм до 6200 мм.

HYPERTURN 45 G3 — найменший у серії — приваблює, перш за все, величезною гнучкістю, завдяки чому відповідає найрізноманітнішим вимогам у дуже різних галузях промисловості, як-то: вироби для авіакосмічної галузі, виробництво деталей для автомобілей або с/г техніки, гідро- та пневмоапаратури, товарів медичного призначення. Іншими словами, скрізь, де є великі обсяги або потрібна висока точність.

 

HYPERTURN 45 третього покоління — більше простору та гнучкості

Станина верстата та конструкція супортів HYPERTURN 45 G3 були суттєво перероблені для збільшення внутрішнього простору верстата, що дозволило збільшити робочу зону, інтегрувати 16‑позиційні револьверні головки та забезпечити більший хід осі Y (+/– 40 мм). При цьому верстат залишився таким самим компактним, а станина, нахил якої складає 72°, — ергономічна та сприяє оптимальному сходу стружки.

 

HT45-G3. Робочий простір — обробка в зустрічному шпинделі

Незважаючи на свої невеликі габарити, HYPERTURN 45 G3 вражає збільшеною до 760 мм відстанню між шпинделями та двома револьверними головками. Розширений робочий простір пропонує достатньо місця для інтеграції револьверних головок у 12‑ або 16‑позиційних версіях з інструментальними блоками BMT для швидкої заміни інструменту та прямим приводом великої потужності, що є відмінним вибором для фрезерування складних заготовок. Прямий привід з водяним охолодженням має потужність 8 кВт; він дозволяє свердлити та фрезерувати з частотою обертання до 12 000 об/хв і крутним моментом 20 Нм. Блоки BMT забезпечують тривалий термін служби інструментів. У цілому це дає користувачеві більше можливостей для обробки деталей та підвищення продуктивності.

Конструктивні «родзинки» верстата

«Родзинкою» верстата є похила станина (72°). Вона має надзвичайно жорстку та компактну форму, що є основою для надійного та точного токарного верстата. Армування забезпечує неперевершену жорсткість у зонах, що зазнають додаткового навантаження. Використання сталі замість чавуну забезпечує вищу жорсткість конструкції та менший час прогріву і виходу на стабільний режим роботи. Станина заповнена вібропоглинаючим матеріалом. Попередньо напружені роликові напрямні забезпечують надточне позиціонування робочих осей. Вони встановлюються на точно оброблених опорних поверхнях і захищаються від забруднення. Захисні кожухи з нержавіючої сталі в робочому просторі збільшують експлуатаційну безпеку та термін служби.

 

HT45-G3. Робочий простір — обробка в головному шпинделі

 

HT45-G3. Робочий простір — одночасна обробка в головному і зустрічному шпинделях

 

HT45-G3 із завантаженням роботом Turn Assist 200i

 

HT45-G3 з портальним завантажувачем

Головний шпиндель/зустрічний шпиндель

Висока потужність приводів шпинделів у поєднанні з оптимальним крутним моментом забезпечує задану продуктивність при різанні як сталі, так і алюмінію.

Інтегровані шпиндельні електромотори (ISM), що оснащені великими високоточними підшипниками, дозволяють досягти винятково високих швидкостей обертання в поєднанні з оптимальними характеристиками ходу. Симетрична конструкція шпиндельних бабок у поєднанні з трьома датчиками температури на кожній і рідинним охолодженням забезпечують високу термостабільність і, як наслідок, гарантують мінімальне відхилення від круглості та високу якість поверхні оброблювальних деталей.

У HYPERTURN 45 G3 зустрічний шпиндель встановлений на власному супорті з лінійними роликовими опорами і може пе- ресуватися на відстань 520 мм. Вбудований виштовхувач з моніторингом ходу забезпечує надійне видалення готових деталей з затискного пристрою. Для промивки затискного пристрою є можливість подавати ЗОР через виштовхувач. За бажанням, затискний циліндр без наскрізного отвору може бути замінений порожнистим затискним циліндром з наскрізним отвором діаметром 45 мм для видалення довгих тонких деталей через шпиндель. За допомогою новітньої системи приводу та управління від Siemens, Sinumerik 840D sl з emcoNNECT або Fanuc 31 iB верстат можна легко та ефективно запрограмувати. ПК клавіатура забезпечує додаткову ергономічну функцію, особливо коли програмування часто виконується безпосередньо на верстаті.

Автоматизація: Індивідуальна автоматизація

 Для персоналізації під конкретну задачу клієнти мають у своєму розпорядженні
широкий спектр систем завантаження заготовок для подальшої обробки, що можуть бути оснащені різними захватами і, за потреби, можуть мати можливість орієнтації деталей відповідно до їх форми та способу закріплення. Потужний портальний завантажувач EMCO забезпечує повністю автоматизоване переміщенння заготовок у робочу зону верстата та видалення з неї готових деталей. Верстат і портальний завантажувач, що розроблені як єдиний компактний пристрій, пропонують безперебійну роботу та дуже короткий час завантаження. Керування здійснюється за допомогою системи управління верстатом.

Цифровий помічник для управління машиною та процесом

emcoNNECT — це цифровий помічник в управлінні верстатом і технологічними процесами у виробничому середовищі, що дозволяє виконувати повну інтеграцію клієнтських і системних застосунків (додатків) у сферу управління верстатами та технологічними процесами.

Користувачі та їх вимоги є головним напрямком кожного операційного кроку: це дозволяє структурувати всі операції більш ефективно, зберігаючи звичну, високонадійну роботу верстата в усіх режимах роботи.

Апаратною основою emcoNNECT є 22‑дюймова панель управління із сенсорним управлінням і промисловий ПК. Завдяки простому та швидкому оновленню та конфігурації emcoNNECT чудово підготовано до майбутніх вимог.

Коло доступних застосунків постійно розширюється. Наприклад, зараз ви можете завантажити наш застосунок Shopfloor Data для збору даних про верстати та робочі процеси. Це забезпечує комплексний моніторинг, а також організацію процесів у виробництві, вiд яких цей продукт вирізняється особливою незалежністю та мобільним доступом до інформації щодо стану верстата за допомогою смартфону або планшета. Щоб мінімізувати час простою верстата, зараз розроблюється застосунок Guardian для цільового профілактичного обслуговування.

emcoNNECT — це стандартна функція всіх верстатів, що оснащені системою управління Siemens 840D sl. Після завершення поточних розробок для HEIDENHAIN 640 та FANUC 31i функція emcoNNECT буде доступна на всіх платформах управління.

Завдяки додатковому обладнанню, наприклад вимірювальній станції, станції маркування, системі очищення або монтажним модулям, час виробничого процесу можна значно скоротити. Наприклад, браковані деталі сортуються вимірювальним пристроєм, оснащеним інтегрованою системою утилізації деталей.

Спеціальні палети дозволяють завантажувати заготовки у верстат попередньо правильно зорієнтованими і, таким чином, підвищити можливості верстата для безлюдного виробництва. Час заміни скорочується або повністю усувається шляхом оптимальної адаптації до деталей замовника.

 

HT45-G3 із завантажувачем коротких прутків і опцією розвантаження крізь порожнистий зустрічний шпиндель


Особливістю портального навантажувача EMCO є вісь B, інтегрована як поворотний вузол. Це дозволяє, за потреби, вставляти заготовки в пристосування з нахилом, а також здійснювати поворот заготовки під час руху. Це не тільки забезпечує необмежену гнучкість при завантаженні та розвантаженні, але й істотно скорочує час циклу.

Повне вимірювання готової деталі, обробка та зворотний зв’язок отриманих значень з контролером верстата здійснюються системою SPC (статистичний контроль процесу). Для заздалегідь сформованих заготовок і деталей діаметром більше наскрізного отвору шпинделя EMCO пропонує комплексне та компактне рішення для автоматизації: поворотний навантажувач для повністю автоматичного переміщення заготовок і деталей. Його було розроблено разом із верстатом як єдине ціле. Вiн характеризується дуже коротким часом завантаження, безвідмовною роботою та широким спектром можливостей персоналізації. Керування здійснюється за допомогою системи управління верстатом і сервоприводом, что дозволяє швидко та легко виконувати налагодження завантажувача. Попередньо підготовлені заготовки можна розмістити в затискному пристрої, правильно зорієнтувавши їх.

Для виготовлення деталей із прутків EMCO пропонує два різні навантажувачі: класичний 3‑метровий (EMCO TOP LOAD 8–42) та навантажувач коротких прутків EMCO SL1200 для умов обмеженого виробничого простору.

Про компанію EMCO

EMCO — міжнародна компанія з головним офісом у м. Халляйн, що біля Зальцбургу в Австрії — має 70‑річний досвід і знання у сфері верстатобудування.

Компанія належить до провідних європейських виробників верстатів. У компанії працює близько 810 працівників. EMCO має 6 виробничих майданчиків у Австрії, Німеччині, Італії та Росії.

На сьогодні EMCO пропонує провідні індивідуальні, автоматизовані комплексні рішення для токарної та фрезерної обробки.

В Україні офіційним представником компанії є ТОВ «ІТЦ Технополіс».

 

www.emco-world.com

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.