Фрези на замовлення від FrezyCNC

СТАТЬЯ ИЗ РУБРИКИ: «СТАНКИ И ОБОРУДОВАНИЕ»

Компанія FrezyCNC не тільки виготовляє фрези стандартних конструкційі робить це відповідно до наданої замовником конструкторської документаціїна сучасному, високотехнологічному обладнанні, але й може відновити працездатність інструменту, який уже використовувався.

Основною рисою твердосплавних інструментів є їх витривалість і подовжений строк служби. Саме це дає можливість використовувати такі фрези для обробки будь-якого матеріалу. Велика кількість замовників відмічають високу якість різу інструментами FrezyCNC. Тому ми хотіли б ознайомити вас із процесом виготовлення твердосплавних фрез на нашому виробництві.

Початковим етапом виготовлення твердосплавного інструменту є визначення типу фрези, матеріалу, який буде оброблюватись, і особливих вимог замовника. Після отримання або узгодження конструкторської документації та всіх характеристик майбутнього інструменту створюється 3D-модель, яка згодом реалізується в реальний виріб.

Наші спеціалісти, визначивши всі необхідні характеристики майбутнього виробу, підбирають оптимальну заготовку. Ми використовуємо для виготовлення фрез лише якісні твердосплави європейських виробників, перевірених часом. Наступними крокамиє механічна обробка та нанесення захисного покриття.

Фрези виготовляються на автоматизованих верстатах з ЧПК від WALTER — відомої німецької компанії, що спеціалізується на обладнанні для даного типу завдань. Це високоточні верстати, що дозволяють обробляти як найменші фрези з діаметром хвостовика від 0,5 мм, так і великi — з хвостовиком у 32 мм. Після чого інструмент обов’язково перевіряється на контрольно-вимірювальній машині ще однієї широко відомої компанії — ZOLLER. Це дозволяє передавати клієнту тільки якісний і перевірений інструмент.

Виготовлення і контроль якості продукту завжди проходять під наглядом наших спеціалістів. Багаторічний досвід і постійне підвищення кваліфікації співробітників компанії, а також сучасне обладнання дозволяють нам випускати інструмент європейської якості.

Головним плюсом співробітництва з компанією FrezyCNC є розташування виробництва в Україні. Це позбавить вас від довготривалого очікування необхідного інструменту з‑за кордону, і ви отримаєте його в найкоротші строки та за розумну ціну.

Виготовлення фрез з матеріалу замовника та переточування

У випадку, якщо у вас уже є якісний інструмент, але в процесі обробки його було пошкоджено, ви маєте можливість зекономити на купівлі нового. Ми допоможемо відновити його працездатність. У процесі переточування ми прибираємо пошкоджену частину та відновлюємо форму фрези. Завдяки цьому ви з мінімальними витратами отримуєте майже новий інструмент. Також, якщо ви раніше купували фрези нашого виробництва і вони затупилися або пошкоджені, ми їх відновимо та заточимо на нашому обладнанні з мінімальними втратами матеріалу та грошей.

Ми запрошуємо до співпраці всіх, кому необхідний якісний металооброблювальний інструмент і за розумну ціну. Прямий діалог з виробником різального інструменту допоможе знайти оптимальне вирішення поставлених перед вами завдань.

 

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • великий асортимент твердосплавних фрез у наявності на складі;
  • індивідуальне виготовлення твердосплавних фрез;
  • виготовлення різального спецінструменту;
  • переточування фрез і нанесення захисного PVD-покриття;
  • виготовлення фрез з матеріалу замовника.

 

+38 (096) 379–84–47

+38 (095) 464–34–22

+38 (093) 494–84–61

frezycnc@ukr.net 

https://frezycnc.in.ua/

Рекламодатели

Партнёры

Новостная рассылка

Будьте в курсе наших последних новостей. Оформите бесплатно персональную новостную рассылку.